Dobří holubi se vracejí? Po návratu do Juve touží Conte i borec z Toronta

Dobří holubi se vracejí? Po návratu do Juve touží Conte i borec z Toronta

Juventus už sice nějakou dobu není italským hegemonem, který dokázal válet i v Evropě, nicméně stále má jméno. A kdo v něm jednou byl, chtěl by jednou zpět. Nejinak je tomu u Antonia Conteho a Federica Bernardeschiho.

Conte je od konce svého působení u Spurs ve druhé polovině minulé sezony bez práce. Byl spojován s prací v Neapoli, ale Ital ji odmítl, protože chtěl zůstat v blízkosti své rodiny. Během svého působení u Spurs byl však také několikrát spojován s Juventusem.

Conte nedávno promluvil na akci na univerzitě v Salentu, kde byl dotázán na možný budoucí návrat do Juve. Conte prozradil, že vlastně doufá v návrat k Bianconeri, kde strávil nejlepší léta jako hráč během své kariéry.

"K uzavření manželství jsou potřeba dva. Ale vždycky můžete snít a doufat, že se to stane," vyjádřil se obrazně.

Do Itálie by se možná rád vrátil i Federico Bernardeschi, který na Allianz Stadium strávil pět let, od roku 2017 do roku 2022.

Devětadvacetiletý hráč po celou dobu svého působení v barvách Juve rozděloval fanoušky a často mu bylo vyčítáno, že jednoduše nemá kvalitu, která by ospravedlnila jeho cenu. Nikdy mu však nebyl vyčítán jeho přístup a bojovnost.

Stará dáma měla políčeno na největší hvězdy. Bellingham a Haaland byli Juventusu hodně blízko

Proto by asi nemělo být velkým překvapením, že by se tento útočník někdy v budoucnu rád spojil se svým bývalým klubem.

Spekulace médií z počátku sezóny naznačovaly, že Juventus si Bernardeschiho vyhlédl jako překvapivý lednový cíl, pokud se mu nepodaří získat jiné hráče na stejné pozici. A přestože následné zprávy od té doby tuto pravděpodobnost spíše zmírňovaly, útočník Toronta nedávno využil příležitosti a poslal Staré dámě vzkaz.

"V Juventusu jsem se stal mužem a prvotřídním fotbalistou, kus mého srdce tam zůstal. Pokud mě bude Juventus chtít, vždy tu pro něj budu. A koneckonců, v Turíně mám vlastní dům," naznačil, že by si přesun do Itálie dokázal představit.