Hvězda Sportingu měla cestou na trénink nehodu. V akci byla policie, záchranáři i hasiči

Hvězda Sportingu měla cestou na trénink nehodu. V akci byla policie, záchranáři i hasiči

Naladit se na zápas pohodovým tréninkem? Na to musel bývalý hráč Tottenhamu Marcus Edwards zapomenout. Při cestě na trénink svého současného zaměstnavatele, kterým je Sporting Lisabon, měl ošklivou autonehodu, kdy jeho auto skončilo na boku. Na místě museli zasahovat záchranáři, policisté i hasiči.  Čtyřiadvacetiletý hráč byl po nehodě otřesený, žádné vážně zranění však neutrpěl. Stejně dopadl také řidič druhého vozu.

Média si pochopitelně nenechala ujít informace o nehodě, ke které došlo severně od Lisabonu. Vedení Sportingu po získání informací o nehodě posunulo dopolední trénink, ten měl startovat v deset dopoledne, ale nabral zpoždění.

Zástupci klubu podle všeho vyrazili na místo nehody, aby Edwardsovi v kritické chvíli pomohli. Sporting čeká už ve čtvrtek zápas ve skupině Evropské ligy na půdě Atalanty Bergamo. Fotbalista se zatím na sociálních sítích k nehodě nevyjádřil.

Křídelník, který si téměř 50krát zahrál v dresu mládežnických reprezentací Anglie na úrovni U16 až U19, byl nedávno spojován s návratem do londýnského klubu. Jeho současná smlouva obsahuje klauzuli o uvolnění za odstupné ve výši 52 milionů liber. Edwards je experty považován za jednoho z nejlepších Angličanů hrajících fotbal v zahraničí.