Pět potenciálních náhrad za čím dál častěji kritizovaného Ten Haga

Pět potenciálních náhrad za čím dál častěji kritizovaného Ten Haga

Erik ten Hag je v Manchesteru United nadále pod obrovským tlakem a dle úterních zpráv z anglických médií již přišel o minimálně polovinu kabiny. Server GiveMeSport se tak předběžně podíval na možné kandidáty, ze kterých by vedení Rudých ďáblů shánělo dlouhodobou náhradu. 

V Manchesteru United to údajně pořádně vře, třecí plochou je stále případ Jadona Sancha a podle mnohých anglických médií přišel manažer Erik ten Hag o podporu kabiny. Něco takového nicméně na úterní tiskové konferenci před duelem s Chelsea odmítl.

"Samozřejmě, že jsou v každém týmu hráči, kteří nehrají nebo hrají méně. Jsou tak méně šťastní, to se ale neliší od jakéhokoliv jiného týmu. Ale ne, žádné problémy mezi sebou nemáme. Své hráče poslouchám a dávám jim příležitost se vyjádřit. Respektuji všechny názory," odmítl spekulace Nizozemec.

Přiživil je ovšem samotný klub, když na tiskovou konferenci odmítl pozvat několik novinářů, kteří v posledních hodinách psali o možném rozvratu v kabině United.

Potíže v kabině United? Před covidem vybral Matič na pokutách přes 2 miliony korun 

"Měli přijít za námi a ne psát a tisknout články za našimi zády. To není správná věc," dodal Ten Hag. Kromě novinek ohledně kabiny se anglická média rozepsala i o možných náhradách za nizozemského stratéga. Tady jsou.