Druhý Bellingham do Realu Madrid? Bílý balet prý v zimě sáhne po mladším sourozenci anglické hvězdy

Druhý Bellingham do Realu Madrid? Bílý balet prý v zimě sáhne po mladším sourozenci anglické hvězdy

Hvězdný Jude Bellingham Realu Madrid nestačí. Anglická média informují o tom, že by měl Bílý balet raději v kádru i jeho mladšího bratra. Jobe už začíná zářit v barvách Sunderlandu ve druhé nejvyšší anglické soutěži a proslýchá se, že je snad ještě lepší než zmíněný Jude. Ten do Realu zamířil v létě z Borussie Dortmund za 115 milionů liber a v královském klubu je momentálně největší hvězdou.

Dvacetiletý hráč vtrhl do španělského angažmá jako velká voda. Je start byl prostě ohromující. Během úvodních devatenácti vystoupení zaznamenal 16 gólů a přidal i pět asistencí. A teď se začíná mluvit o tom, že by trenér Carlo Ancelotti mohl chtít jako další posilu druhého z Bellinghamů. Klub už prý poslal skauty, aby teenagera z Ostrovů sledovali.

Stejně jako Jude i Jobe prošel mládežnickou akademií v rodném klubu Birmingham City. Osmnáctiletý hráč však v létě opustil St Andrew's a nyní působí v Sunderlandu. Tam už anglický mládežnický reprezentant vstřelil čtyři góly. Týmu z Championship by měl pomoci vybojovat postup zpět do Premier League. Jenže třeba už od zimy bude hrát spolu s bratrem ve Španělsku.

 

Proslýchá se, že Real chce podepsat mladšího z Bellinghamů dříve, než ho osloví některý z bohatých klubů v anglické nejvyšší soutěži. Pak už by byl jeho příchod na Bernabeu daleko složitější.

Jobe hraje podobným stylem jako jeho obletovaný starší bratr. Nastupuje ve středu zálohy, podporuje ofenzivu a dokáže dávat góly. „Umím si najít své místo na hřišti. S tím, co umím, mohu navíc hrát na různých pozicích. A pořád se ještě učím nové věci, které mi mohou pomoci v kariéře,“ prohlásil Bellingham mladší.

The Sun přitom píše, že by případný přesun do Španělska pomohl celé rodině. Otec Denis totiž žije se svým starším synem v Madridu, maminka Denis pro změnu dohlíží na mladšího syna na Ostrovech. V případě přestupu y tam rodina byla znovu pohromadě, což by také mohlo hrát při jednáních svou roli.

Co se bude dít, když to opět nevyjde s Mbappém? Real má i velmi okázalý plán B...