Juventus si proti Salernitaně otevřel střelnici a s postupem do čtvrtfinále Italského poháru neměl sebemenší problém

OBSAHUJE VIDEO

Juventus Turín aktuálně zdobí velmi lichotivá šňůra čtrnácti duelů bez porážky, kterou si natáhl i v rámci osmifinále Coppa Italia, když před vlastním publikem rozstřílel nebohou Salernitanu 6:1.

Poslední celek Serie A se proti šestatřicetinásobným držitelům Scudetta ujal překvapivého vedení již v první minutě, když skóroval Chukwubuikem Ikwuemesi.

Outsider se však těšil z příznivého skóre jen dvanáct minut, než udeřil. domácí Fabio Miretti a ještě do poločasu výsledek otočil Andrea Cambiasso.

Barcu spasila Gündoganova penalta ze třetí minuty nastavení, Seville zadělalo na problémy rozjeté Bilbao

Po změně stran už úřadovali pouze Bianconeri a trenéra Maxe Allegriho potěšili zejména střelci Daniele Rugani, Dylan Bronn, Kenan Yildiz a Timothy Weah, jenž po asistenci Manuela Locatelliho početil skóre v 91. minutě.

U těžké prohry byl i hostující slovenský obránce Norbert Gyömbér, který šel na Juventus Stadium do hry po změně stran.Je pikantní, že už v neděli na sebe oba celky narazí znovu, tentokráte v rámci Serie A.

Stará dáma narazí ve čtvrtfinále na neapolského přemožitele Frosinone a v Turíně se bude hrát již 11. ledna. Další dvojice jsou AC Milán - Atalanta, Lazio - AS Řím a Fiorentina - Boloňa.

Osmifinále Coppa Italia:

Juventus - Salernitana 6:1 (Branky: 1. Chukwubuikem Ikwuemesi - 12. Fabio Miretti, 35. Andrea Cambiasso, 54. Daniele Rugani, 75. Dylan Bronn, 88. Kenan Yildiz, 90. Timothy Weah)