Jurásek to schytává. Horšího hráče jsme tu neměli, hořekují fanoušci Benfiky. Klapne Olympique Marseille?

Jurásek to schytává. Horšího hráče jsme tu neměli, hořekují fanoušci Benfiky. Klapne Olympique Marseille?

O nepříjemné situaci exslávisty Davida Juráska se mluví už pár dní. Jeho podzim v Benfice měl od ideálu daleko, portugalský gigant navíc touží přivést dalšího hráče na stejnou pozici. Nahlas se tak hovoří o hostování. I proto, že fanoušci se k Čechovi obrátili zády.

Mezi prvními zájemci se vynořilo francouzské Lens. Tradiční klub, který se v posledních letech trochu nečekaně zařadil mezi francouzskou špičku a v podzimní části se dokonce objevil ve skupinové fázi Ligy mistrů.

Kromě bývalého klubu Vladimíra Šmicera se však objevuje zvučnější zájemce, i tentokrát z Francie. 

Obnovený zájem měl být slavný Olympique Marseille. Není to náhoda, českého obránce totiž klub z jihu Francie chtěl už v létě.

Tuto informaci přinesl portugalský portál A Bola. Ten také dodává, že by se jednalo o půlroční hostování, ve kterém by francouzský klub pokryl celý Juráskův plat, navíc by Portugalci rádi dostali nějaké peníze za hostování jako takové.

Jurásek v problémech. Závěr podzimu mu vůbec nevyšel, Benfica už našla náhradu

Budoucnost Juráska v Benfice tedy nevypadá růžově. A to i proto, že se proti němu obrátili fanoušci. 

Na jednom z diskuzních fór se příznivci Marseille dotazovali, co by vlastně získali. A odpovědi srdcařů z Benfiky byly vesměs negativní.

„Podle mě to je jeden z nejhorších hráčů, kterého jsem v našem dresu viděl. A to ani nehrál tolik. Dodnes nechápu, proč byl tenhle kluk pro klub dobrou volbou. To, že se ho snažíme zbavit, je všeříkající,“ zní jeden z komentářů.

Jiný nebyl o nic pozitivnější: „Byl příšerný, zjevně mu chybí absolutní fotbalové základy. Neměl tolik šancí se ukázat, ale v těch několika minutách, které odehrál, byl více než hrozný.“

Aubameyangův návrat do Ligue 1 po deseti letech se povedl, lepšího gólového asistenta soutěž nezná