Lednové změny v kabině rozjetého Liverpoolu? Mohou být jen kosmetické, ale i překvapivé

Lednové změny v kabině rozjetého Liverpoolu? Mohou být jen kosmetické, ale i překvapivé
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Liverpool je aktuálně na špici ostrovní Premier League a jeho fanoušci věří, že by slavný klub sídlící na Anfieldu mohl dokráčet k jubilejnímu dvacátému mistrovskému titulu. Jestli se ale očekávalo, že budou Reds na přestupovém trhu aktivní, opak bude nejspíše pravdou. Alespoň to zaznívá z anglických médií.

Podle renomovaného novináře Davida Ornsteina z listu The Athletic Liverpool neplánuje příliš zbrojit, ale mohl by se postarat o pořádný šok, neboť je s ním spojováno několik zajímavých jmen.

Liverpool utratil během léta kolem 145 milionů liber za čtyři nové hráče do svých řad. Pro osvěžení středu pole podepsal Dominika Szoboszlaie, Alexise Mac Allistera, Wataru Enda a Ryana Gravenbercha.

S blížícím se přestupovým oknem sílily spekulace, kdo by mohl na Anfield Road zamířit. V jednu chvíli se dokonce mluvilo o hvězdě PSG Kylianu Mbappému, což se však jeví nereálně s ohledem na eminentní zájem Realu Madrid.

TOP 10 ZNÁMÝCH HRÁČŮ, KTEŘÍ MOHOU VYUŽÍT BOSMANOVO PRAVIDLO. COUFALOVI VZAL WEST HAM VÍTR Z PLACHET

Ve hře ale mohou být Joshua Kimmich, Manu Koné či Gonçalo Inácio. „Liverpool pro leden nic významného neplánoval, ale nikdy neříkej nikdy. Do hlavy Jürgena Kloppa nikdo nevidí a může nás v nadcházejících týdnech překvapit. Je to dáno především k pozici, v jaké se tým nachází a ambicemi v soutěžích, ve kterých působí,“ nechal se slyšet Ornstein.

Dle jeho slov se bude také jednat o prodloužení spolupráce s některými dlouholetými oporami. Na mysli tím měl především Mohameda Salaha, Virgila van Dijka a Trenta Alexander-Arnolda.

Foto: Liverpool FC