Posila do zálohy Římanů? Pokud Sanches v lednu pláchne, Mourinho hodlá lovit na Camp Nou

Posila do zálohy Římanů? Pokud Sanches v lednu pláchne, Mourinho hodlá lovit na Camp Nou

Římské AS v posledních měsících výsledkově nezáří a trenér tamních "vlků" José Mourinho je pod tlakem vedení i náročných fanoušků, jimž se současné deváté místo v Serii A vůbec nelíbí. Pomoci si chce během lednového přestupového okna, kdy by rád realizoval několik příchodů, aby jeho tým ve zbytku sezony 2023/2024 nezaostával. Pomoci by mohla i současná tvář Barcelony.

Podle deníku La Reppublica by mohl do italské metropole zamířit středopolař Barcelony Oriol Romeu. Ten přišel na Camp Nou v létě z Girony za poplatek ve výši 8 milionů eur. Po dobrém startu se však jeho výkony zhoršily, což se následně projevilo i na jeho herním vytížení.

MALDINIHO SYN DANIEL BUDE DO KONCE SEZONY HOSTOVAT Z AC MILÁN V MONZE

Dvaatřicetiletý Romeu odehrál v této sezóně 20 zápasů napříč všemi soutěžemi, ale příliš výraznou stopu nezanechal. Do Říma by mohl zamířit v případě, že Mourinho předčasně rozváže spolupráci s krajanem Renatem Sanchesem.

Dříve velký talent portugalského fotbalu v posledních letech paběrkuje a do Říma byl zapůjčen z PSG. Během podzimu odehrál v barvách AS Řím devět soutěžních duelů a připsal si jeden přesný zásah. Ačkoliv bylo hostování sjednáno na celou sezónu, skloňuje se jeho předčasný návrat do Paříže.

Foto: FC Barcelona