Bohemians hledají posilu pro svůj A tým. Výhodou je seniorský věk, láká vršovický klub

Bohemians hledají posilu pro svůj A tým. Výhodou je seniorský věk, láká vršovický klub

Zimní přestupové období je v plném proudu, kluby každou chvílí ohlásí nějakou zvučnou posilu, případně i nějaký odchod ke konkurenci. A nejinak tomu je i v Bohemians. Do zelenobílého dresu zamířil ze slovenské Trnavy třeba Milan Ristovski, reprezentační útočník Severní Makedonie. Klub z Vršovic teď ale přišel ohledně další posily s netradičními požadavky. Výhodou je prý seniorský věk a musí jít o zkušeného kulináře. Klokani totiž hledají posilu do kuchyně, která bude hráčům prvního celku podstrojovat.

Chcete být důležitým hráčem áčka Bohemians? Máte šanci. Nemusíte přitom umět střílet góly, stejně tak není podmínkou nadupaná kondice, kdy musíte uběhat devadesát minut. I tak po vás prvoligový klub nejspíš s radostí sáhne. Stačí, když to budete umět dobře s vařečkou a budete pro Bohemians tím pravým mužem.

A nejde o to, že by nový reprezentační asistent a hlavní kouč vršovického celku Jaroslav Veselý chtěl sáhnout k fyzickým trestům, když někdo neodmaká zápas na sto procent. Vysvětlení je jednoduché. Klokani hledají kuchaře, který by nachystal hráčům chutné obědové menu v tréninkovém centru Bohemians v Uhříněvsi. Že musí jít o fanouška fotbalu a vyznavače zelenobílých barev zpráva na klubovém webu nic neříká.