Jedním odchodem do Srbska to neskončilo, Teplice vyšly vstříc také Táborsku a Zlatým Moravcům

Jedním odchodem do Srbska to neskončilo, Teplice vyšly vstříc také Táborsku a Zlatým Moravcům

O jednom zimním odchodu z teplických Stínadel už u nás byla řeč před pár dny. Týkalo se to srbského mladíka s defenzivními úkoly Nemanji Krsmanoviće, jehož kariéra bude pokračovat ve Spartaku Subotica.

“Nemanja nás požádal, jestli bychom mu umožnili vyšší zápasovou praxi v jiném klubu. Po jednáních se nakonec v minulém týdnu rozhodlo o jeho přestupu do Spartaku Subotica, který o něj stál a my jsme mu nechtěli bránit v návratu domů," informoval na stránkách fkteplice.cz ředitel "sklářů" Rudolf Řepka.

Sever Čech však opouští i další hráči. Konkrétně Soufiane Dramé a Ngosa Nsunzu, jenž byl v podzimní části zapůjčen v druholigové Příbrami.

Sedmadvacetiletého Dramého, který prošel na tuzemské mapě také Vítkovicemi, Karvinou i Příbramí, čeká v následujících měsících hostování ve slovenských Zlatých Moravcích, kde už byl v minulém týdnu testován.

Poslední tým tamní soutěže, jehož nově vede exjihlavský Michal Hipp, potřebuje nutně posílit, protože je po osmnácti kolech stále bez tříbodového zisku.

LOTYŠSKO BYL NEJLEPŠÍ KROK. V LÉTĚ SE OZVALY PARDUBICE, TEĎ CHCI KROK DÁL, ŘÍKÁ HARUŠŤÁK. O ODCHOVANCE BANÍKU SE ZAJÍMÁ NĚKOLIK KLUBŮ

"Vím, jaká je týmová situace. My, noví hráči, jsme přišli pomoci zvednout kvalitu, ale i mentalitu. Cíl je jasný a my na hřišti uděláme všechno pro jeho naplnění," navnadil slovenské fanoušky na webu fcvion.sk sám Francouz.

Protože mu do Teplic volal sám Hipp, vytížení by měl mít na slovenské mapě diametrálně odlišné. "Soufi neměl na podzim takové zápasové vytížení, jaké bychom si všichni představovali, navíc ho trápila také zranění. Před uzavřením je příchod Ondřeje Kričfalušiho, který nastupuje na stejném postu, proto jsme se shodli na uvolnění Soufiho na hostování," dodal sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Zambijský univerzál Sunzu, jenž může nastupovat ve středu zálohy i na stoperské pozici, už byl představen jakožto nová tvář druholigového Táborska. V jeho případě už však jde o trvalý přestup.

Tepličtí se uprostřed pracovního týdne utkají v Mladé Boleslavi s druholigovou Chrudimí.

KRSMANOVIČ TO NA STÍNADLECH VZDAL UŽ PO PŮL ROCE, Z TEPLIC VYSVOBODIL MLADÉHO BEKA Spartak Subotica