Olatunji potěšil sparťany. Máme našlápnuto, abychom byli úspěšní," prohlásil. Přiznal, že je mu v Praze zima

Olatunji potěšil sparťany. Máme našlápnuto, abychom byli úspěšní," prohlásil. Přiznal, že je mu v Praze zima

Sparťanský útočník Victor Olatunji vstřelil první gól letenského celku v roce 2024 a shodou okolností se trefil do sítě stejného soupeře, proti kterému se prosadil ve 3. předkole Ligy mistrů. Tentokrát ale slavil výhru pražský celek 2:0 a Olatunji po závěrečném hvizdu zářil spokojeností. "Bylo to fantastické. Jsem moc rád, že jsem mohl skórovat, navíc znovu proti Kodani," neskrýval v rozhovoru pro sparťanskou televizi. "Mám zároveň radost za celý tým, jelikož tato výhra je další motivací k pokračování v tvrdé práci."

Fakt, že se zapsal mezi střelce, jej sice potěšil. Ale senzaci z toho, že podruhé během pár měsíců skóroval proti Kodani, nedělal. "Neřekl bych, že mám oblíbeného soupeře... Mým úkolem je dávat góly nehledě na to, proti komu hrajeme, a pomoci tak týmu," přesvědčoval útočník a poděkoval Lacimu za dobrou přihrávku.

"Hned jsem věděl, že ji budu mít, jelikož Qazim je v těchto situacích silný. Pak už jen bylo třeba, abych udržel klid a dostal balon do sítě," usmál se a pochválil za výkon i nováčka v sestavě Letenských Markuse Solbakkena. "Je to týmový hráč, což je super. Řekl bych, že naše spolupráce byla dobrá. Výborně vidí hru," konstatoval Olatunji.

V dobrém také sparťanský útočník přiznal, jak moc trpí v současném mrazivém počasi. "Musím říct, že mi je docela zima. Jsme ale profesionálové. Momentálně se intenzivně připravujeme na ligové jaro a řekl bych, že máme dobře našlápnuto k tomu, abychom byli úspěšní," věřil Olatunji, ale jedním dechem dodal, že už se těší na soustředění do Španělska. "Těším se tam nejen za teplem, ale i za kvalitními soupeři."

Sparťanské posily slyšely od Priskeho po premiéře chválu: Solbakken byl velmi dobrý, chytrák Tuci bude ještě lepší