Všechno je jinak, Mourinho odmítl miliony a přiletěl do Barcelony. Na dotaz, zda nahradí Xaviho, neodpověděl

Všechno je jinak, Mourinho odmítl miliony a přiletěl do Barcelony. Na dotaz, zda nahradí Xaviho, neodpověděl

Mohl vydělat miliony, jenže to by nebyl Special One. Podle britského listu The Sun portugalský kouč José Mourinho odmítl štědrou nabídku ze Saúdské Arábie. Místo toho, aby si plácl s šéfy klubu Al-Shabab, nachytali novináři známého kouče na letišti v Barceloně. Na dotaz, zda by mohl nahradit kouče Xaviho, jenž vede tým z Camp Nou, Mourinho neodpověděl.

Před pár dny to vypadalo tak, že si známý kouč poprvé v kariéře vyzkouší angažmá mimo Evropu a poté, co dostal padáka v AS Řím, bude mít rychle novou práci. Nakonec ale lukrativní nabídku odmítl.

Tvrdí to reportér Pedro Morata s tím, že je bývalý manažer Chelsea, Manchesteru United a Tottenhamu v pohotovosti kvůli práci, která jej bude dostatečně motivovat. Co tedy mělo znamenat, že jej novináři potkali na letišti v Barceloně? Zástupci médií se kouče pochopitelně zeptali na to, zda by mohl nahradit na lavičce Barcy Xaviho, ale Special One to nekomentoval.

Agresivita na nesprávném místě, marodka i mizérie v ofenzivě. Hlavní důvody, proč je José Mourinho opět Sacked One

Mourinha každopádně konec v AS Řím bolel, po vyhození z klubu umístil na sociální sítě video, kde byl sestřih nejdůležitějších momentů jeho angažmá v italském klubu. „Pot, krev, slzy, radost, smutek, láska, bratři, historie, srdce, věčnost,“ stálo v komentáři u videa. Bookmakeři naznačují, že by jeho další štací mohl být anglický Newcastle.

Případně by mohl převzít portugalský národní tým, nebo by jej mohl čekat emocionální návrat domů do Porta. Teď se určitě začne psát o jeho možném působení ve Španělsku.

Mourinho bez práce dlouho nebude! Chystá se na velkou premiéru, laso už prý přiletělo