Na Letné řeší jarní hostování u Schánělce i Sejka. Mladíci Horák a Mokrovics se zatím v Priskeho kádru drží

Na Letné řeší jarní hostování u Schánělce i Sejka. Mladíci Horák a Mokrovics se zatím v Priskeho kádru drží

Současný lídr FORTUNA:LIGY se bude od dnešního dne až do prvního únorového pátku vyskytovat ve španělské Marbelle, kde ho čekají nejen tréninky na výborně připravených hřištích, taktické porady i regenerace, ale také další tři přípravné souboje s osvědčenými zahraničními značkami (Puskás Akadémia FC, Bodø/Glimt a Malmö FF).

Soupiska, která se v úvodu pracovního týdne odebrala směr Pyrenejský poloostrov, čítá celkem jednatřicet jmen. Osmadvacet hráčů do pole a tři gólmany.

Ve výpravě chybí nejen mladý nigerijský záložník Nelson Okeke, jehož čeká ve zbytku ročníku práce s béčkem Luboše Loučky, který si ho vzal na ostrovy k duelu Premier League International Cupu proti Nottinghamu Forest, ale také Václav Sejk a Tomáš Schánělec.

Posila Sparty má instinkt zabijáka. Za rok mu bude druhá liga malá, říká o Šilerovi bývalý trenér Peřina

"Klub řeší formu jejich herního vytížení v následujících měsících," lze se dočíst na webu sparta.cz a je jasné, že půjde o hostování do konce sezony 2023/2024.

Jednadvacetiletý střelec Schánělec bude poprvé v kariéře měnit dres a jeho vrstevníka Sejka, jenž si na podzim připsal 273 odehraných ligových minut, čeká zapůjčení s pořadovým číslem 3. Předtím už střílel branky za Teplice a Jablonec.

James Gomez se k letenskému "S" připojí v závislosti na tom, jak si ve zbytku Afrického poháru národů povede jeho Gambie. Mladíci Roman Mokrovics a Roman Horák přiletí za obhájcem titulu v úterý.