Stomilionová investice láká Real i PSG. Kdo by se mohl stát dlouhodobým parťákem Militãa?

Stomilionová investice láká Real i PSG. Kdo by se mohl stát dlouhodobým parťákem Militãa?

Až na sto milionů by mohl vyjít příchod nového obránce do Realu Madrid či PSG. Jméno dvacetiletého portugalského mladíka Antónia Silvy je spojováno s oběma kluby, přesto se španělský list Marca domnívá, že úspěšnějším bude nakonec ten sídlící na stadionu San Bernabéu.

Známý španělský list přispěchal v pondělí se zprávou, že dvě těžké evropské váhy pokukují po tváři, která je odchovancem Benfiky Lisabon. Na stejné adrese působí dvacetiletý Silva i dnes a smlouvu má zde platnou až do roku 2027.

I díky tomu Benfika věří, že svůj talent případně prodá za nemalé peníze a skloňovaná částka má být až sto milionů eur. Silva se poměrně rychle vklínil do základní sestavy A-týmu a v současné sezóně posbíral napříč všemi soutěžemi 27 startů.

OVERMARSOVI SE NELÍBÍ, ŽE MÁ KVŮLI JEDNOMU PŘÍPADU NESLUŠNÉHO CHOVÁNÍ ZÁKAZ PRACOVAT PO CELÉM SVĚTĚ

Talentovaný obránce si svými výkony říká o další posun v kariéře a španělský list Marca je přesvědčen o tom, že to může být přesun do Bílého baletu. Ten se netají tím, že chce omladit svůj kádr, kde v defenzivě operují třicátníci Antonio Rüdiger, David Alaba či Nacho Fernández.

Los Blancos si tak vyhlédli portugalského mladíka, který se jeví jako možný dlouhodobý parťák do středu defenzivy k Éderu Militãovi.

Foto: Benfica Lisabon