Zlínsko ztrácí opory. Líšeň udělala profesionály hned ze dvou hráčů současného lídra MSFL

Zlínsko ztrácí opory. Líšeň udělala profesionály hned ze dvou hráčů současného lídra MSFL

Brněnský celek SK Líšeň, který před pár dny nekompromisně přejel rezervu Slovanu Bratislava (4:0), neabsolvoval druholigový podzim zcela podle představ a nejlépe o tom svědčí průběžné desáté místo v tabulce a negativní skóre 17:20.

"Marvani" proto posilují a po úspěšně zvládnutých testech vytahují z MSFL do profesionálního fotbalu hned dvě opory celku FC Zlínsko, který se podzimní části vyhřívá spolu s béčky Karviné a Baníku na čele tabulky.

Jak zaznělo na msfl.cz, trenér rozjetého otrokovického souboru David Rojka už nebude moci počítat jak s Patrikem Geržou (51 odehraných utkání v MSFL, 7 vstřelených branek), tak s Denisem Dziubou ((112 odehraných utkání v MSFL, 16 vstřelených branek).

Dostal padáka, pak otec reprezentanta Douděry trenérsky povýšil. Prošlo mu doma angažmá ve Spartě?

Oba třiadvacetiletí mladíci mohou v novém prostředí debutovat již 27. ledna, kdy jejich čerstvého zaměstnavatele z druhého největšího města Česka čekají přípravné střety se Startem Brno a Spartakem Myjava.

Tým, jehož vedou Milan Valachovič s Petrem Maléřem, naopak ztratil jednadvacetiletého ofenzivního hráče Antonína Svobodu, který se před pár dny připojil do přípravy druholigového lídra z Vyškova. Po Lieferingu, Salzburgu, Karviné a Vlašimi tak bude sbírat zkušenosti na další klubové adrese.

Zlín získal vysněnou posilu. Ze Sparty přichází na hostování talentovaný útočník Schánělec