Králův šéf neustál provokaci a hvězdu Bayernu odstrčil a chytil za obličej. Za vyloučení se týmu omluvil

Králův šéf neustál provokaci a hvězdu Bayernu odstrčil a chytil za obličej. Za vyloučení se týmu omluvil

Trenér Unionu Berlín Nenad Bjelica se omluvil za své chování ve středečním utkání německé ligy na hřišti Bayernu Mnichov, v němž dostal červenou kartu za potyčku s domácím útočníkem Leroyem Saném. Chorvatského kouče nemine disciplinární trest, podle německých médií může dostat distanc na čtyři až šest zápasů.

Sané zhruba čtvrt hodiny před koncem zápasu za stavu 1:0 přišel k lavičce hostů pro míč, který zvedl ze země Bjelica a nechtěl mu ho podat. Když se pro něj hráč Bayernu natáhl, trenér ho odstrčil a následně ho chytil za obličej. Museli je od sebe odtrhnout.

"Byl jsem ve svém prostoru, chtěl vzít míč a dát ho Sanému. Vpadl mi tam a já reagoval. To, co jsem udělal, nelze tolerovat a je to nepřijatelné. Červenou kartu chápu," řekl Bjelica po zápase novinářům.

HAŠEK SE PŘIJEL DO ALLIANZ ARENY PODÍVAT NA KRÁLE, BAYERNU STAČILA K POVINNÉMU TRIUMFU JEDNA TREFA

"Byl jsem trochu naštvaný kvůli neodpískané penaltě. Musím se omluvit svému týmu, protože tohle nejde. Sané mě přišel vyprovokoval, ale samozřejmě jsem neměl takhle reagovat," dodal.

"Chtěl jsem jen rychle získat míč, abych mohl založit další útok. Pak se to trochu zvrhlo a on mě popadl za obličej," řekl Sané listu Bild. "Nejsem dlouho naštvaný, když se něco takového stane. Už jsem na to zapomněl. Trochu ho vytočila situace v našem vápně. Hlavní je, že máme tři body," uvedl německý reprezentant po výhře 1:0, po níž Bayern na druhém místě ztrácí čtyři body na Leverkusen.

Union, za který nastoupil český záložník Alex Král, dělí na 15. místě tři body od pásma sestupu i barážové příčky.

Morávek o Juráskovi: Peníze pro Hoffenheim nebudou problém, ale musí ukázat, že je dobrý