Slovan zatoužil po chváleném kapitánovi Partizanu, v hlavním městě Srbska ale dostal košem

Slovan zatoužil po chváleném kapitánovi Partizanu, v hlavním městě Srbska ale dostal košem
OBSAHUJE VIDEO

Úřadujícího šampiona Niké ligy z bratislavského Tehelného pole opustil v právě probíhající zimní přestávce nejproduktivnější muž podzimu Aleksandar Čavrić, který bude nově působit v japonském celku Kashima Antlers a sportovní úsek Slovanu bude muset najít co nejrychleji důstojnou ofenzivní náhradu.

Koučem Vladimírem Weissem vedený lídr slovenské ligy však posiluje i na jiných postech, s tím, že zatím poslední akvizicí se stal třicetiletý řecký stoper Spyros Risvanis, jenž se přesunul do hlavního města z ne až tak vzdálené Dunajské Stredy.

Další rozehranou partii, tentokráte na srbském poli, už však Slovan nedohrál. Minimálně pro tuto chvíli. Podle informací tamního Telegrafu totiž slovenský obr usiloval o třiadvacetiletého kapitána Partizanu Bělehrad Svetozara Markoviće, jenž má v jeho působišti kontrakt až do 30. června 2026.

Baník Ostrava vyhrál v přípravě nad slavným Dynamem Kyjev. Dvakrát se trefil kanonýr Tanko

Vedoucí tým srbské Superligy však nabídku ve výši 1,2 milionu eur rychle odmítl a zájem o jednání neměl ani klub, ani samotný hráč, u nějž uvádí specializovaný server transfermarkt.com tržní cenu 3,5 milionu eur.

Dnes již bývalý mládežnický reprezentant Srbska, jenž už rok a půl znovu patří Partizanu, v jehož mládežnických kategoriích vyrůstal, byl v roce 2020 nominován na prestižní cenu "Golden Boy", která oceňuje zářivé mladíky branže. V minulosti prošel také Olympiakosem Pireus či Larisou.

Účastník vyřazovací fáze Evropské konferenční ligy, ve které narazí v únoru na rakouský Sturm Graz, si ale bude muset nechat zajít chuť.