Real Madrid se po šesté výhře v řadě dostal do čela španělské ligy, Girona je o dva body zpět

Realu Madrid porazil v dohrávce 20. kola španělské ligy Getafe 2:0 a vede tabulku o dva body před Gironou. O oba góly Bílého baletu se v městském derby postaral Joselu. Svěřenci Carla Ancelottiho tak oslavili už šestou ligovou výhru v řadě.

Real v utkání dominoval od počátku a do vedení šel už po 14 minutách, kdy se hlavou poprvé prosadil Joselu. Výhru pak pojistil ve druhém poločase přesnou střelou k tyči.

Jedinou kaňkou na utkání bylo pro Real zranění obránce Antonia Rüdigera, který musel o přestávce vystřídat. Německý reprezentant se v prvním poločase srazil s Masonem Greenwoodem.