Jarábek už v Karviné nepotřebuje služby Soukeníka, exhradeckého hráče tak čeká stěhování jinam

Jarábek už v Karviné nepotřebuje služby Soukeníka, exhradeckého hráče tak čeká stěhování jinam

Karviná, jíž čeká v úvodu jara velmi ostrý domácí start s vedoucí Spartou, už je zpět z tureckého soustředění, které se jí podařilo zvládnout velmi dobře. Tým zkušeného slovenského trenéra Juraje Jarábka ovládl všechny tři souboje a to vše při celkovém skóre 5:0.

Dobrou zprávou pro tábor MFK je i skutečnost, že se nepotvrdila vážnější zranění Amara Memiće, Mateje Čurmy, Davida Mosese ani Alexe Ivána.

Všichni čtyři totiž byli po návratu do Česka opět na hřišti. Naopak na place chyběli nemocní Rajmund Mikuš s Martinem Doležalem. Patrik Čavoš pak běhal individuálně.

Zatímco se všemi zmíněnými se v karvinském prostředí i nadále počítá, defenzivní univerzál Dominik Soukeník (24) už v zeleném trikotu pokračovat nebude.

Kučera o čerstvém angažmá v potápějícím se Prostějově: Blesk z čistého nebe. Láká mě vize klubu!

"Obě strany se domluvily na předčasném rozvázání smlouvy," vyšlo na sociální síti prvoligového nováčka, který se v generálce na litu utká se slovenskou Skalicí.

Dvojnásobný vítěz F:NL z let 2021 a 2023, jehož zastupuje stejná agentura jako Lukáše Provoda, Daniela Samka, Václava Sejka či Štěpána Chaloupka, si tak v současnosti hledá novou klubovou adresu.

Celkem odehrál odchovanec Hradce Králové za tabulkově čtrnáctou Karvinou 26 mistrovských utkání (I. a II. liga) a branku nevstřelil.

V právě probíhající sezoně FORTUNA:LIGY už pak byl Soukeník téměř odstaven, neboť byl v akci jen 108 minut čistého času a nejvyšší domácí soutěž se ho naposledy týkala loni v září.

Návrat do rodné země se odkládá, Hromadu získá trojnásobný mistr rumunské ligy. Za kolik ho Slavia pouští?