Hromadu nadchla Bukurešť: Mám radost, že jsem součástí tohoto nádherného klubu, uděláme maximum pro to, abychom získali titul

Hromadu nadchla Bukurešť: Mám radost, že jsem součástí tohoto nádherného klubu, uděláme maximum pro to, abychom získali titul
OBSAHUJE OHLASY

Jak už jsme vás informovali před pár dny, Slavii opouští před jarní částí sezony slovenský záložník Jakub Hromada. Sedmadvacetiletý hráč bude do léta hostovat v Rapidu Bukurešť, který má opci na přestup. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.

"Hromadič, ať se ti v Rumunsku daří!," vyšlo na stránkách slavia.cz.

Hromada přišel do Edenu v roce 2017 ze Sampdorie Janov. Předtím hostoval v Plzni. Se Slavií získal tři ligové tituly a čtyřikrát vyhrál český pohár.

Na podzim nastoupil v sedmi ligových zápasech. Z české nejvyšší soutěže, v níž si zahrál také za Liberec, odchází s bilancí 117 utkání a pět gólů.

"Mám radost, že jsem tady a jsem součástí tohoto nádherného klubu. Doufám, že týmu co nejvíce pomůžu. Uděláme maximum pro to, abychom získali titul," uvedl Hromada na webu Rapidu.

Osobně už přihlížel domácí výhře nad ASC Otelul Galati (2:1). "Nemůžu se dočkat, až uvidím fanoušky a se všemi se co nejdříve potkám. Viděl jsem atmosféru a přišlo mi to neuvěřitelné," ocenil rumunské příznivce.

Bukurešťský celek je v rumunské lize třetí o osm bodů za prvním FCSB, který má ještě zápas k dobru. Debutovat bude moci desátý únorový den proti sousedovi v tabulce Kluži, která je druhá jen díky o něco lepšímu skóre.

"Těším se, až budu hrát na tomto stadionu, ukáže své kvality a budu slavit s fanoušky na konci zápasů naše výhry," uzavřel pro Rapid TV.