Holoubek chtěl Dukle uzmout Kozla. Syn trenéra Slovanu by ale měl přijít do Boleslavi až v létě

Holoubek chtěl Dukle uzmout Kozla. Syn trenéra Slovanu by ale měl přijít do Boleslavi až v létě

Zatímco finiš roku 2023 zvládla druholigová Dukla bravurně a po uzavření soutěžního podzimu si přátelsky poradila s Viktorií Žižkov (2:1), Bohemians 1905 B (5:0) i Vlašimí (3:0), nové kalendářní období ji v žádné velké výsledkové pohodě nezastihlo a druhý tým F:NL čeká na první výhru i po čtyřech zápasech.

Svěřenci ostříleného stratéga Petra Rady remizovali s Pískem (1:1) a podlehli Viktorii Plzeň (0:1), Příbrami (1:3) i rakouskému Lieferingu (1:2). O první výhru v roce 2024 se pokusí v neděli odpoledne proti teplickým "sklářům".

Pořád u toho bude i dvaadvacetiletý záložník David Kozel, který už obléká trikot dejvického mužstva pátým rokem a v posledních třech sezonách F:NL vždy nastřílel po pěti brankách.

Mladá Boleslav v roce 2024:

2:2 s Teplicemi
2:0 s Táborskem
4:0 s Varnsdorfem
1:2 s Chrudimí
5:1 s LNZ Cherkasy
2:0 s Buducnosti Podgorica
1:1 s Ludogoretsem Razgrad

Bývalého mládežnického reprezentanta Česka, jemuž se podařilo skórovat také v MOL Cupu, totiž v této zimní přestávce podle informací inFotbal.cz neúspěšně lákala prvoligová Mladá Boleslav, jíž před několika týdny převzal David Holoubek.

Protože má však tým z Julisky také své ambice v podobě postupu o patro výše, svou oporu nyní nepustil a odchovanec tradičního klubu tak opustí svůj dlouholetý domov kvůli volání ze středočeské Lokotrans arény až v letní přestávce rok před vypršením smlouvy, jež ho k současné adrese váže do 30. 6. 2025.

SLAVIA, BRNO, ZLIČÍN. TRENÉR KROUTÍ HLAVOU, HRÁČE Z AFRIKY A Z UKRAJINY MU NABÍZEJÍ TŘIKRÁT TÝDNĚ. TO JSEM NEZAŽIL, ŽASNE

V roce 2024 se totiž může stát, že se s Boleslaví rozloučí například Marek Matějovský a střední záložník jeho typu by se tedy mohl aktuálně sedmému týmu FORTUNA:LIGY hodit.

Boleslavský cíl je synem nynějšího trenéra Slovanu Liberec Luboše Kozla, s tím, že jeho starší bratr Daniel obléká dres třetiligového mužstva Povltavská FA.

Foto: FK Dukla Praha