V Turíně se děsí, že by mohli přijít o Rabiota. Které slavné klubové značky jej mají v merku?

V Turíně se děsí, že by mohli přijít o Rabiota. Které slavné klubové značky jej mají v merku?

Produkt mládežnické akademie PSG Adrien Rabiot by mohl po pětileté anabázi v Turíně opět zvednout kotvy a vydat se za lepším. Polepšit by si mohl především platově, ale Bianconeri se příliš netváří na jeho uvolnění. Aby osmadvacetiletého francouzského záložníka ve své kabině udrželi, mají v nadcházejících týdnech přispěchat s lukrativní nabídkou.

Podle webu TuttoMercato se Juventus děsí možnosti, že by Rabiot mohl odejít v létě zdarma. Rabiot zřejmě ještě o své budoucnosti rozhodnut není, což nahrává do karet případným pokušitelům. Do svých řad by jej rádi zlákaly Barcelona a Manchester United.

Na Ostrovech dávají větší šanci právě klubu sídlícím na Old Trafford. Tamní kouč Erik ten Hag měl hráče lákat již v létě minulého roku a chybělo jen málo, aby se přestup neuskutečnil. Pokud se Rabiot rozhodne Starou dámu opustit, může si diktovat zajímavé mzdové podmínky jinde.

OBŘÍ POSILA Z OLD TRAFFORD? GALATASARAY BY MOHL PÁR DNÍ PŘED BITVAMI SE SPARTOU POSÍLIT ERIKSEN

Zájem Manchesteru United potvrdila i jeho matka a agentka zároveň. „Chtěli se se mnou sejít, aby ilustrovali svůj zájem o Adriena, ale nikdy jsme se nebavili o penězích. Nikdy neproběhla žádná jednání o přestupu, byla to jen taková oťukávaná,“ nechala se slyšet Veronique Rabiotová v rozhovoru pro Gazzetta dello Sport.

V listopadu minulého roku měla na veřejnost prosáknout informace, že právě matka Rabiota byla strůjcem nezdaru Manchesteru United zlákat francouzského reprezentanta na Ostrovy. Mezi podmínkami měla figurovat částka 9 milionů liber, což měla být provize za zprostředkování transakce.

Foto: Juventus FC