Zpestřil si život v "Love Islandu" a vyměnil Hostouň za Benešov. Věříme, že Vitásek přinese nový rozměr, zní z divize

Zpestřil si život v "Love Islandu" a vyměnil Hostouň za Benešov. Věříme, že Vitásek přinese nový rozměr, zní z divize

Kouč Petr Mikolanda přivítal v průběhu zimní přestávky v divizním Benešově hned několik nových tváří. Útočník Martin Sklenička i obránce Martin Štětina se dříve prali v barvách Vlašimi a na novou adresu dorazili z Českého Brodu, záložník Le Tuan Anh naposledy působil ve vietnamském prostředí a forvard Petr Hampl se vrátil do klubu po pěti letech z Kladna.

Právě naposledy zmíněný čtyřiadvacetiletý forvard by měl být výraznou tváří ofenzivní formace a doufá, že tým co nejdřív vybojuje postup do ČFL, kam podle něj Benešov patří.

Zatím nejčerstvější akvizicí klubu, který slavil v loňském roce 110. narozeniny, se tento týden stal jednadvacetiletý gólman David Vitásek, jenž předtím působil v třetiligovém Sokole Hostouň.

Jde o odchovance Vyškova, jenž v dorostu prošel také Sigmou Olomouc či Blanskem a měl by by zabojovat o místo jedničky. Tabulkově osmý tým inkasoval v úvodních patnácti střech 25 branek, což není úplně málo.

STÁŽE VE WEST HAMU I V LIVERPOOLU, ŠTĚSTÍ ZKUSIL I V SAÚDSKÉ ARÁBII. TEĎ MIKOLANDA CEPUJE DIVIZNÍ BENEŠOV

"Díky své výšce 202 cm je velmi silný ve vzduchu a zároveň má výbornou hru nohou," uvádí stránky fkbenesov.cz.

Mimo fotbal ho fanoušci mohou znát také z televizní reality show "Love Island". "Trochu si tam zpestřil život. Věříme, že jeho příchod posílí naše řady a přinese do týmu nový rozměr," vzkázal sportovní úsek Benešova, který byl v sezoně 1994/1995 součástí nejvyšší soutěže.

Sám Vitásek si váží toho, že mu dal Benešov možnost připojit se k výběru trenéra Mikolandy již v rozehraném ročníku. "Chci na sobě tvrdě pracovat, zlepšovat se a doufám, že svými výkony pomohu týmu. Děkuju klukům v kabině za vřelé přijetí," doplnil vytáhlý strážce svatyně.

Druhou únorovou sobotu už by měl hájit tři tyče žlutomodrého celku v přípravě proti béčku Táborska.