Největší překvapení ligy? Pardubice! Ani proti Teplicím nechtějí pokazit start snů. Cílem jsou tři body, hlásí Patrák

Největší překvapení ligy? Pardubice! Ani proti Teplicím nechtějí pokazit start snů. Cílem jsou tři body, hlásí Patrák

Největší překvapení letošní FORTUNA:LIGY? Pro mnoho fanoušků a expertů jsou to Pardubice. Tým Radoslava Kováče vyhrál na Slovácku a důležité tři body zapsal do tabulky i v Karviné. Teď čeká nažhavený tým domácí duel s Teplicemi a Východočeši neskrývají, že cíl má tým jediný. "Bodový plán pro start jara nebyl, cílem byl urvat odů co nejvíce. Víme, že teď to bude pro nás nejtěžší úkol, potvrdit tři body proti Teplicím," prozradil trenér Kováč.

Čemu progresivní a ambiciózní kouč připisuje skvělý start i zlepšenou produktivitu týmu? "Změnili jsme rozestavení, máme konkurenci v týmu. Patrák se zvedá, nahoru jde Krobot, Zlatan se našel, Daňa zůstal," chrlil ze se kouč parduického týmu. "Mladí mají také další půl rok za sebou, dělají progres," všiml si. Přiznal také, že byl sám zvědavý, jak se tým s těžkým losem popere. Zvládl to nad očekávání.

A co na výsledky říkaují samotní hráči, které čeká třetí zápas během týdne? „Je to trochu náročnější. Já jsem šel do obou utkání z lavičky, proto jsem pořád plný sil. Myslím ale, že i kluci, kteří hráli větší počet minut, to zatím zvládají v pohodě,“ tvrdí Vojtěch Patrák.

Šest získaných jarních bodů je motorem, který tým požene i v sobotu. „Vstup nemohl být lepší. Před začátkem druhé části sezony bychom za šest bodů v úvodních dvou duelech opravdu rádi. V sobotu budeme chtít vybojovat další tři body,“ naznačí sebevědomé plány obránce Marek Icha a jeho parťák Patrák doplňuje: "Věřím, že v aktuální formě jsme opravdu silní. Rozhodně budeme chtít v domácím prostředí urvat tři body.“