Tříbodový plán Slavie před Karvinou. Gól dáme vždycky, hlavní je nula vzadu, má jasno Holeš

Tříbodový plán Slavie před Karvinou. Gól dáme vždycky, hlavní je nula vzadu, má jasno Holeš
OBSAHUJE VIDEO

Napravit nepříjemné klopýtnutí ze Zlína (1:1) a umazat manko na vedoucí Spartu. Takový plán má Slavia před duelem v Karviné. Nedělní zápas má výkop v 15:00. Trenér Jindřich Trpišovský ví, že jeho tým musí podat lepší výkon než ve Zlíně. „Musíme si vypracovat víc šancí než jen ze standardek. Musíme zlepšit pohyb a důraz v šestnáctkách. A nesmíme si nechat dát laciný gól,“ nechal se slyšet kouč vicemistra.

Sešívaní před zápasem v Karviné ztrácejí na mistrovskou Spartu čtyři body a další klopýtnutí nechtějí připustit. „Nemůže se stávat, že když dáme gól tak dostaneme branku ze standardky. To už musíme dohrát na nulu vzadu. Gól dáme vždycky,“ hlásí Tomáš Holeš, jenž se vrátí do sestavy vršovického celku.

Trpišovský varoval své svěřence, že Karviná sice na startu jara dvakrát prohrála, ale dopředu předvedla zajímavý výkon. „Šli i sami na bránu, dokážou si vytvořit nebezpečné situace. Ale nedali gól, a to je stálo lepší výsledky. Dozadu udělali chyby, k tomu je musíme donutit taky,“ plánuje Trpišovský.

Holeš vnímá, že se po dvou porážkách bude chtít Karviná vytáhnout. Na druhou stranu bude i pod tlakem uhrát nějaký bod. „My ale pojedeme vyválčit tři body,“ slibuje opora Slavie.

Holeš se ve Zlíně na hřišti neobjevil, v neděli by ale měl vyběhnout na karvinský pažit. „Svalové zranění mě trápilo po celou přípravu. Na Jablonec jsem se připravil, ale stálo nás to hodně sil, trenéři mě proto ve Zlíně pošetřili. V Karviné budu připravený,“ posílá fandům vršovického klubu pozitivní vzkaz Holeš.