Co nastartovalo sparťanské střelce proti Liberci? Olatunji měnil obutí, Haraslín termoprádlo

Co nastartovalo sparťanské střelce proti Liberci? Olatunji měnil obutí, Haraslín termoprádlo

Těsné vítězství vybojovala v neděli večer mistrovská Sparta, když na Letné přetlačila Liberec 2:1 a utrhla se v čele tabulky Slavii opět na čtyři body. Jedním ze střelců branek Pražanů byl slovenský křídelník Lukáš Haraslín. „Jsou to moc důležité tři body. Vítězství nás těší i proto, že jsme se vítězně naladili na čtvrtek,“ vyhlížel střelec gólu odvetu Evropské ligy proti tureckému Galatasarayi.

Spartu posunul za třemi body skvělý nástup do druhého poločasu. „Chtěli jsme tak vstoupit i do toho prvního. V každém utkání se chceme zlepšovat,“ tvrdil slovenský reprezentant. „Ukázali jsme sílu. Co může být lepšího, než takhle na začátku druhé půle dát dva góly?“ radoval se. „Pak dal Liberec kontaktní gól, ale zvládli jsme to,“ oddechl si v rozhovoru pro Sparta TV.

Když měl prozradit, co se změnilo, že Sparta po pauze řádila jako uragán, začal se Haraslín smát. „Vzal jsem si dlouhé termoprádlo. Nebyla mi zima jako v prvním poločase,“ vykládal. Druhý ze střelců Sparty Olatunji pro změnu vyměnil kopačky…

Haraslínovi se proti Liberci každopádně náramně daří. Trefil se i na podzim, a to dokonce dvakrát. „Vyhráváme jako tým,“ uvedl nejprve. „Ale samozřejmě jsem rád, že mi to tam padlo. Teď to hlavně potřebujeme dobrým výsledkem potvrdit ve čtvrtek. Tam to musíme zvládnout. Teď je třeba dobře zregenerovat,“ vyhlížel už čtvrteční duel Evropské ligy.