Katalánci nahlíží pod Vesuv a koketují s myšlenkou, že by vypálili rybník Manchesteru City a Chelsea

Katalánci nahlíží pod Vesuv a koketují s myšlenkou, že by vypálili rybník Manchesteru City a Chelsea

Barcelonu čekají během letního přestupového okna zásadní změny, které započnou koncem Xaviho na trenérském křesle. S ohledem na nově příchozího kouče by mohla být výrazně obměněna kabina, neboť někteří hráči v této sezoně zůstávají daleko za očekáváními. I když mají na Camp Nou v posledních letech hluboko do kapsy, plánuje klub v létě nemalé investice.

Podle novináře Rogera Torella se Katalánci zajímají o křídlo Neapole Khvichu Kvaratskheliu, který byl v posledních měsících spojován především s Manchesterem City a Chelsea. Jeho současná cena se má pohybovat okolo osmdesáti milionů eur a gruzínský legionář by měl i po této sezóně patřit mezi velká lákadla na hráčském trhu.

HODGSON REZIGNOVAL NA FUNKCI TRENÉRA U CRYSTAL PALACE. NA VINĚ JSOU ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Tuto informaci potvrdil i španělský list Mundo Deportivo, který nepochybuje, že Kvaratskhelia v létě změní klubové barvy. Pro klub sídlící pod Vesuvem to bude ztráta v poli, ale po finanční stránce velmi výhodný prodej, neboť jej v roce 2022 pořídil z Dinama Batumi za pouhých 13,3 milionů eur.

Kvaratskhelia odehrál v barvách Neapole 74 soutěžních zápasů a připsal si 20 gólů a 22 asistencí. Na svém kontě má také 28 startů za národní tým Gruzie, v nichž vykázal 15 gólů a 7 asistencí. Také v právě probíhající sezóně se těší dobré formě, využit byl v 31 zápasech, zaznamenal 6 gólů a 5 asistencí.

Foto: SSC Neapol