Strach o život bývalé hvězdy Barcelony. Vězeňské úřady se bojí, že se Alves pokusí o sebevraždu

Strach o život bývalé hvězdy Barcelony. Vězeňské úřady se bojí, že se Alves pokusí o sebevraždu

Psychicky je na dně. Bývalý krajní obránce brazilské reprezentace Dani Alves se ve vězení sesypal. Od neděle jej podle všeho speciálně střeží kvůli tomu, aby si nesáhl na život. Někdejší defenzivní hvězda čeká na výrok soudu, jelikož čelí obvinění ze znásilnění mladé ženy v Barceloně.

S informací o tom, že je na tom bývalá ikona psychicky špatně, přišla televizní stanice Telecinco. Podle ní je hráč neustále pod dohledem, aby se nepokusil o sebevraždu. "Po soudu na něj dolehla deprese. Cítí se sklíčený. Sice se mu dostává nějaké podpory, on ale všechno nese moc špatně," prozradil jeden z vězňů médiím.

Alves začal být speciálně hlídaný den poté, co se vrátil od soudu. "Ze strachu, že se podřeže, nebo se pokusí udělat něco šíleného," uvádějí média.

V platnosti jsou také preventivní opatření, která spočívají v neustálém sledování Brazilce. Snaží se mu zabránit v tom, aby se dostal k nebezpečným předmětům, kterými by si mohl ublížit, nebo si dokonce vzít život.

Alves je od 20. ledna 2023 ve vězení. Je obviněn ze znásilnění mladé ženy v Barceloně. Jeho žádost o propuštění z vězení už ministerstvo dvakrát zamítlo. Soudní verdikt se očekává za dva týdny.

Barcelona dává do kupy možný seznam posil do ofenzivy. Aktuálně na něm figurují čtyři vytipovaní