Rozšíří MLS své řady o další hvězdy? V létě by přes velkou louži mohli Lewandowski i Griezmann

Rozšíří MLS své řady o další hvězdy? V létě by přes velkou louži mohli Lewandowski i Griezmann

Americká MLS by mohla během blížícího se léta nabrat opět o něco více na atraktivitě, neboť se objevují další velká jména, která by se z Evropy mohla za velkou louži vydat. Jedná se o opravdu zvučné hvězdy a svou roli by v tom mohly sehrát dva vrcholné turnaje, Euro a Copa América.

Někdejší americký útočník, jenž svou kariéru spojil převážně s New England Revolution, věří, že severoamerická soutěž, která je v posledních letech na vzestupu, má sílu přilákat další zajímavé hráče. Svou roli sehrají letní mezinárodní turnaje, na kterých se mnozí mohou ukázat.

PŘEKVAPENÍ PRO MANCHESTER UNITED! BLÍŽÍ SE KONEC OLD TRAFFORD? RATCLIFFE CHCE POSTAVIT NOVÝ STADION

MLS by mohla sáhnout po talentovaných hráčích z Copa América, kteří by mohli být cenově dostupnější než jména z Evropy. I tak je ale možné registrovat spekulace, které by rozhodně naplnily titulní stránky celé řady listů.

Podle serveru Goal.com by měl v Barceloně ukončit působení Robert Lewandowski. Přesun na Blízký východ se nejeví jako možná volba, zato výzva v USA by mohla být přijata. Překvapivě by se ale nejednalo o Inter Miami, nýbrž o klub sídlící v Atlantě. Na stejnou adresu by pak mohl putovat i Antoine Griezmann z Atlética Madrid.

Foto: Atlético Madrid