Sparta se Slavií odtajnily ceny lístků na zápasy s Liverpoolem a AC Milán, nejlevnější stojí jedenáct stovek

Sparta se Slavií odtajnily ceny lístků na zápasy s Liverpoolem a AC Milán, nejlevnější stojí jedenáct stovek

Zápasy s Liverpoolem i s AC Milán v Evropské lize budou obrovským svátkem. A to nejen pro hráče, ale i pro fanoušky. Pražská „S“ už zveřejnila ceny vstupenek na domácí utkání s evropskými giganty. Nejlevnější kategorie lístků má přijít shodně u Sparty a Slavie na jedenáct stovek, ty nejdražší pak na Letnou budou stát 2300 korun, u Slavie pak o necelé dvě stovky více. Stejně se ale očekává, že se po nich jen zapráší a stadiony budou praskat ve švech.

Sparta začne s prodejem vstupenek na zápas s aktuálním lídrem Premier League pro pernamentkáře už v úterý 27. února v pravé poledne. Členové Sparta Clubu dostanou šanci se přidat o dva dny později. Letenský klub následně na svém webu upozorňuje, že pokud se vstupenky nevyprodají v předprodeji, půjdou do volného prodeje v pondělí 4. března v poledne. Zápas s Liverpoolem je na programu ve čtvrtek 7. března od 18:45.

foto:  AC Sparta Praha

Také konkurenční Slavia dá při prodeji lístků na odvetné osmifinále Evropské ligy proti AC Milán, které bude na programu ve čtvrtek 14. března od 18:45 hodin v Eden Areně, přednost majitelům permanentních vstupenek. Prodej se spustí ve čtvrtek 29. února. Ve druhé fázi prodeje si budou moci koupit permanentkáři jeden další lístek, případná 3. fáze bude vyhrazena pro členy Odboru přátel a Fanklubu. Volný prodej by případně odstartoval 11. března.

Vstupenky kategorie C budou k mání za 1100 korun, kategorie B stojí 2190 korun a nejdražší vstupenky pak 2490 korun.

foto: © SK Slavia Praha

Ve stejný den se bude hrát také Konfereční liga v Plzni, kam na půdu Viktorie zavítá Servette Ženeva. Západočeský klub nasadil ceny vstupenek pochopitelně níž. Lístky budou ve volném prodeji v cenách od 430 do 890 korun. Pro držitele permanentních vstupenek jsou připraveny drobné slevy.