Dostane Inter Miami přezdívku přístavu bývalých hvězd Barcelony? Již početnou enklávu mohou rozšířit další

Dostane Inter Miami přezdívku přístavu bývalých hvězd Barcelony? Již početnou enklávu mohou rozšířit další

Inter Miami budí mimo hranice USA asi největší pozornost v rámci celé severoamerické MLS. Podstatný díl viny na tom má přítomnost hvězdného Argentince Lionela Messiho. Tohle zvučné jméno však není jediné, kterým se mohou na Floridě pochlubit. Zajímavostí je určitě fakt, že hned celá řada jeho hráčů prošla Barcelonou a další možné posily to mají obdobně. Stane se z Interu Miami přístav bývalých hvězd z Camp Nou? Možná ano, protože tam mohou zamířit další…

Pokud bychom nahlédli do současné kabiny Interu Miami, kromě Messiho bychom v ní mohli nalézt i Luise Suáreze, Sergia Busquetse či Jordi Albu. Právě fakt, že je pojí společná minulost, nese na Chase Stadium kýžený efekt a souhru. A početná enkláva někdejších jmen katalánského klubu by se mohla na jihovýchodě USA rozšířit.

V posledních týdnech se hojně spekulovalo o konci polského kanonýra Roberta Lewandowskiho na Camp Nou. Po sezóně by mohl zamířit právě do Interu Miami, se kterým je také spojován. A pak je tu také brazilský křídelník Philippe Coutinho, který by jej mohl podle španělského listu Sport následovat.

„V tuto chvíli myslím jen přítomnost. Chci se mít dobře, hrát dobré zápasy a užívat si fotbal. Nikdo ale neví, co se stane v budoucnu. Spekulace v médiích neřeším, stejně tak pozitivní či negativní zprávy o své osobě. Chci být hrdý sám na sebe. Nebát se podívat do zrcadla s klidným svědomím, že jsem hrál dobře,“ nechal se slyšet Coutinho v rozhovoru pro Sport, aniž by přímo potvrdil, že by v létě mohl také za velkou louži. Aktuálně působí Al-Duhail, kde je na hostování z Anglické Aston Villy.

Foto: Inter Miami CF