Priske zářil po výhře v Edenu štěstím. Na hráče jsem pyšný, moc jsem si to užil, smál se kouč Sparty

Priske zářil po výhře v Edenu štěstím. Na hráče jsem pyšný, moc jsem si to užil, smál se kouč Sparty

Nadšený a v obrovských emocích končil derby trenér Sparty Brian Priske. Po devadesáti minutách sice se svým týmem v Edenu ani ve čtvrtfinále domácího poháru nevyhrál, v prodloužení však Letenští urvali z penalty výhru 3:2. "Musím říct, že jsem si derby užil," zářil štěstím při hodnocení duelu. Letenští prohrávali 0:2, ale vývoj dokázali otočit. "Jsem na hráče pyšný," dodal.

K vidění byl v Edenu hodně napínavý duel, gólově ale měla navrch Slavia, když vedla dokonce o dvě branky. "Oba týmy chtěly hrát fotbal a jeden druhému to ztížit. Prohrávali jsme 0:2, ale zůstali jsme klidní a soustředění," naznačil Priske, co vedlo k tomu, že se Sparta zvedla a zvládla skóre zvrátit.

"Ukázali jsme silnou mentalitu, která nás dlouhodobě zdobí, a dokázali zvítězit. To ten pocit ještě umocňuje. Ukazuje to, kde se teď mentálně, fyzicky i takticky nacházíme," chválil Priske.

Po závěrečném hvizdu si s týmem naplno užíval euforie, dobře ale věděl, že o víkendu čeká na jeho tým další důležité derby s vicemistrem z Vršovic, kde budou ve hře body, které mohou napovědět hodně i v boji o titul. "Vždycky je skvělé, když vyhrajete. Moc si téhle výhry vážíme, ale dobře víme, že v neděli nás čeká nový zápas a musíme se na něj co nejlépe připravit," věděl dánský kouč, který ocenil týmový výkon svého mužstva.