Trpišovského štvaly po prohře se Spartou chyby. Výsledek je pro nás krutý, hráči šli přes závit, tvrdil kouč Slavie

Trpišovského štvaly po prohře se Spartou chyby. Výsledek je pro nás krutý, hráči šli přes závit, tvrdil kouč Slavie

Ve sparťanském táboře tryskala ve středu večer ve vršovickém Edenu radost, na straně domácích panovaly rozpaky. Vicemistr ve čtvrtfinále domácího poháru vedl nad mistrem z Letné už o dvě branky, aby zápas ztratil v prodloužení z penalty (2:3). "Výsledek je pro nás dost krutý," vyznal se z pocitů trenér poražených Jindřich Trpišovský.

Do utkání sice vlétla lépe Sparta, jenže branku chvíli před pauzou dali sešívaní a náskok chvíli po pauze dokonce pojistili. To byl z pohledu Slavie scénář snů. "Zápas jsme měli dobře rozehraný, dobře jsme vstoupili i do druhého poločasu," uvědomoval si Trpišovský.

Paradoxně pak jeho tým dostal branku ve chvíli, kdy podle kouče hrál nejlépe v utkání. "Dostali jsme gól po naší chybě. Soupeř šel sám na bránu a dal kontaktní gól. I druhá branka Sparty padla po naší individuální chybě. Po nezachycení situace, na kterou jsme se připravovali, jsme dostali na 2:2," štvalo kouče Slavie.

A tak se šlo do prodloužení, kde měla první velkou šanci Slavie. "Byla tam tyč, byli jsme blízko, abychom to strhli na svoji stranu," byl přesvědčený Trpišovský.

Podle něj už toho měly oba týmy ve druhé části prodloužení plné zuby. "Hráči šli přes závit. Spělo to k penaltám, ale bohužel přišel pokutový kop pro Spartu. Prohráli jsme a jsme smutní. Výsledek je pro nás dost krutý," dodal.