Coufal jedná ve West Hamu o nové smlouvě. Chci zůstat, mám i nějaký návrh, ale ten je neakceptovatelný, tvrdí Čech

Coufal jedná ve West Hamu o nové smlouvě. Chci zůstat, mám i nějaký návrh, ale ten je neakceptovatelný, tvrdí Čech

Když West Ham United uplatnil opci na služby beka Vladimíra Coufala, byl z toho hotový poprask, tedy minimálně v Česku. Bylo jasné, že si hráč o rok protáhne angažmá u Kladivářů. Místo radosti se Čech netajil zklamáním. Čekal totiž, že mu vedení nabídne nový a vylepšený kontrakt. Teď o všem bývalý hráč Slavie promluvil pro CANAL+ Sport. „Klub uplatnil opci, ale měli jsme slíbeno, tedy ne slíbeno, ale byla dohoda, že opce se uplatňovat nebude. A podepíše se nová smlouva. Nakonec oni uplatnili opci a teď se nějak bavíme o nové smlouvě," uvedl jednatřicetiletý hráč.

Jaké je tedy momentálně Coufalova situace? Přece jenom už dostal návrh nového kontraktu, ale ten se mu nezamlouvá. "Dostal jsem nějaký návrh, krerý je za mě neakceptovatelný. Takže uvidíme, co bude dál. Zatím mám smlouvu od léta na rok. A uvidíme, co přijde v létě," svěřil se hráč pro CANAL+Sport.

Před časem se v médiích objevovaly spekulace o tom, že by se nebránil změně dresu, ale teď vše vypadá úplně jinak. "Priorita je zůstat ve West Hamu, protože já i rodina jsme tady spokojení v Londýně. Zvykl jsem si na klub. Není to úplně nejjednodušší s dětmi. Niki tady má svůj fotbal, svoji školu. Vlastně Natálka taky. My jsme tady všichni spokojení," přiznává bek.

Klidně zopakuje, že na prvním místě je setrávní ve West Hamu, ale na tahu je vedení klubu. "Moje priorita je zůstat tady, ale uvidíme, jak se to podaří s tou smlouvou," nechává si tak trochu otevřená vrátka Coufal.

Výhru West Hamu vystřelil v nastaveném čase Souček, Chelsea venku zachraňovala remízu