Krejčího disciplína? Už teď je horší než Řepka a může dohnat Šilhavého

Krejčího disciplína? Už teď je horší než Řepka a může dohnat Šilhavého

Utkání mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha přineslo mnoho témat, která fotbalová veřejnost řeší. Mezi jedno z nejvýraznějších patří další vyloučení Ladislava Krejčího. Ojedinělé totiž rozhodně nebylo.

Nejprve faul na konci prvního poločasu, kdy u pokutového území nevybíravě sestřelil Tomáše Chorého. Už v tu dobu bylo vidět, jak je Ladislav Krejčí frustrovaný.

Hra Sparty celý první poločas vázla a obrana měla od ideálního fungování daleko. Krejčí tak ani nenaléhal na rozhodčího, žlutou bral. Místo toho pořádně zajel do svých spoluhráčů, které nahlas seřval.

Druhá žlutá karta přišla krátce poté, co v 49. minutě Viktoria vstřelila druhý gól. Opět to byl faul na Chorého, nicméně tentokrát se Krejčí běžel omluvit a doufal, že bude rozhodčí vlídný. Nebyl, přišlo vyloučení a s ním i verbální atak na sudího.

SPARTA MEZI EVROPSKOU ELITOU. ALE VE VYLOUČENÍCH. BLIKANCE PLYNOUCÍ Z EMOCÍ. JE TO VAROVÁNÍ, ŘÍKÁ POLOM

Krejčímu to ale nebylo nic platné, už v 52. minutě musel ze hřiště. Tohle v lize zažil už po páté.

Alarmující je fakt, že zatímco první dvě červené karty v lize zapsal v sezoně 2020/21 a té následující, hned tři obdržel v tomto ročníku. A to se odehrálo teprve 24. kolo.

Kvůli nedělnímu vyloučení se navíc stal nejvylučovanějším sparťanem. První příčku sdílel s Jiřím Homolou a například Tomáš Řepka byl vyloučen jen třikrát.

Navíc je mu stále jen 24 let, a tak jestli ve Spartě zůstane, může při udržení současného tempa ohrožovat i ligový rekord. Ten drží s dvanácti vyloučeními Jaroslav Šilhavý.

Zdroj: Profimedia