Šťastný Holoubek zaskočil televizní reportérku: Penalta? Koukal jsem se na vás. Trenér Sigmy vzal vyloučení na sebe

Šťastný Holoubek zaskočil televizní reportérku: Penalta? Koukal jsem se na vás. Trenér Sigmy vzal vyloučení na sebe

Tři góly, dvě červené karty a dvě penalty. Sobotní zápas Mladé Boleslavi se Sigmou Olomouc, který domácí vyhráli 2:1, byl napěchovaný dramatickými momenty. „Olomouc hrála velmi dobře, organizovaně. Ale o tři body jsme si řekli výkonem více než soupeř,“ vykládal při hodnocení pro O2 TV trenér vítězů David Holoubek.

Mladá Boleslav je po výhře v elitní šestce, Sigma pak jen těsně za ní. Dalo se čekat, že duel nabídne dramatickou podívanou. „Měli jsme více brankových příležitostí,“ je přesvědčený Holoubek o tom, že jeho tým na tři body dosáhl po zásluze.

Dotaz, zda Tomáš Ladra na hřišti pod jeho vedením výkony roste, přijal kouč s rozpaky. „Těžká otázka. Chtěl bych, ať řeknete, že tým pod námi trenéry roste celý tým. Všichni, co do utkání zasáhli, odvedli slušnou práci,“ míní kouč středočeského týmu. „Jsem rád, že jsme vyhráli před domácími fanoušky a odměnili je třemi body.“

Emoce v Karviné! Penaltu jsem neviděl, ani nevím, zda byla ruka. Ale zasloužili jsme si tři body, zářil trenér vítězů

Když pak čelil otázce na to, proč se nedíval na exekuci penalty v podání zmíněného Ladry, přivedl Holoubek do rozpaků reportérku O2 TV. „Nekoukal jsem na penaltu, koukal jsem na vás,“ smál se šťastný mladoboleslavský kouč.

Sigma tak poprvé od chvíle, co ji vede jako hlavní kouč Jiří Saňák. „Narazila na sebe dvě vyrovnaná mužstva. Minulý týden jsme měli dobrou efektivitu, tak tentokrát ne. Pocitově to ale bylo remízové utkání. Musíme si ale rozebrat výkon v první půli, kdy jsme byli nespokojená,“ tvrdil Saňák.

Jedním z důležitých momentů pak byla červená karta pro hráče Sigmy Vodháněla. Kouč však vzal vyloučení nečekaně na sebe. „To je moje chyba. Měl jsem ho vystřídat, Honza byl přemotivovaný, pochází tady odtud. Já ho tady trénoval v mládeži, to je důsledek. Červenou kartu beru na sebe,“ překvapil kouč Sigmy.