Haaland? Byl jsem na něj zvědavej, směje se Staněk. Promluvil o zranění ve Slavii, při léčení ho hnala Sparta

Haaland? Byl jsem na něj zvědavej, směje se Staněk. Promluvil o zranění ve Slavii, při léčení ho hnala Sparta

Pořádně hektické byly poslední měsíce z pohledu brankáře Jindřicha Staňka. Nejprve se podepsal skvělými výkony pod postup reprezentace na Euro, v zimě pak přestoupil do Slavie. Tam se ale na úvod zranil, do branky se dostal až v ligovém duelu proti Spartě, kde vicemistr uhrál na Letné remízu. A teď má za sebou i premiérový start v národním týmu pod novým koučem Ivanem Haškem. V dalším dílu podcastu Livesport Daily se rozpovídal i o norském kanonýru Haalandovi, jemuž zneškodnil tutovku.

V listopadu odchytal závěrečné dva duely kvalifikace o postup na evropský šampionát, kdy národní tým vedl ještě Jaroslav Šilhavý. Jako s brankářskou jedničkou s ním pravděpodobně počítá i nový reprezentační kouč Ivan Hašek, který ho postavil do pátečního vítězného duelu v Norsku.

"Všichni jsme byli zvědaví na to, jak to bude pod novým realizačním týmem probíhat, jaké budou změny. Těšili jsme se, protože od posledního srazu uplynuly čtyři měsíce, což je strašně dlouhá doba. Cítím v týmu tu novou a čerstvou energii. Je to něco nového, něco jako když jdete do nové práce,“ přibližuje Staněk.

VŠECH DOSAVADNÍCH 221 EPIZOD PODCASTU JE K DISPOZICI ZDE

Už sice také ví, zda se postaví mezi tyče i v úterním duelu s Arménií, před fanoušky ale s úsměvem mlžil. "Nemůžu to prozradit," omlouval se.

V pondělní epizodě podcastu Livesport Daily jsme také řešili:

Psychicky náročné období po přestupu do Slavie.

Hru brankářů nohama.

Vychytanou tutovku Erlinga Haalanda.

Nový díl Livesport Daily najdete na oblíbených podcastových platformách – SpotifyApple Podcasts a Google Podcasts.

Chcete být u prvního domácího zápasu reprezentace pod Ivanem Haškem? Vstupenky na Česko - Arménie jsou stále v prodeji.