Dukla měla víc smradlavých situací, měl jasno kouč Jihlavy. Vstup do jara? Zklamání!

Dukla měla víc smradlavých situací, měl jasno kouč Jihlavy. Vstup do jara? Zklamání!
OBSAHUJE VIDEO

Čtyři jarní kola proměnila Jihlava ve druhé nejvyšší soutěži v zisk pouhého jednoho bodu. Vše podtrhla páteční porážkou 1:2 s pražskou Duklou, která vede tabulku. Poražení jsou devátí. „Je to pro mě zklamání, vstup do jara je určitě nevydařený,“ přiznal kouč David Oulehla. „Dukla vyhrála zaslouženě, měla v boxech víc smradlavých situací,“ dodal.

Respektuje kvalitu pražské Dukly, kouč Jihlavy ji dokonce označil za nejlepší tým druholigového jara, ale i tak jej porážka mrzela. „Dukla má vyzrálý a vyvážený tým. Náš tým dřel, pracoval, ale to nestačí. Musíte ukázat kvalitu a tu měla vyšší Dukla,“ neskrýval Oulehla.

Jeho svěřenci tak na jaře bodově paběrkují. Čtyři kola proměnili v jedinou remízu a v tabulce klesli na průběžné deváté místo. „Dukla vyhrála zaslouženě, v boxech měla víc smradlavých situací. My jsme třikrát blokovali šance hostů na poslední chvíli. Nebyli jsme tak kvalitní,“ přiznal.

Zmizí Vyškov z fotbalové mapy? Ve hře je i přesun klubu, přiznává po neúspěšných jednáních o stadionu generální manažer Zbořil

„Vstup do jara je určitě z naší strany nevydařený, je to pro mě zklamání. Nezbývá než pracovat dál a snažit se být lepší,“ dodal.