Kritika i sprostá slova. Opora Vyškova po další ztrátě neskrývala zklamání. Teď, nebo nikdy, velí

Kritika i sprostá slova. Opora Vyškova po další ztrátě neskrývala zklamání. Teď, nebo nikdy, velí
OBSAHUJE VIDEO

Jde do tuhého. Vyškovské klopýtání v jarní části druhé ligy nebere konce, tým trenéra Jana Kameníka už přišel o první příčku. Navíc se objevily informace, že klub přijde po sezoně o domácí prostředí v Drnovicích a možná zmizí z nejvyšších pater českého fotbalu, nebo bude minimálně působit v jiném městě. A aby toho nebylo málo, tak Vyškov ztratil dvoubrankové vedení v duelu s Táborskem a bral jen bod za remízu 2:2. "Výsledek je na ho..o," ulevil si Lotyš Raimonds Krollis na klubovém webu.

Vyškov na jaře ještě nevyhrál a v tabulce druhé nejvyšší soutěže se propadl na druhou příčku. Zatím ji v pohodě hájí, i když se nedaří, ale atmosféra v klubu má do ideálu daleko. "Vedli jsme o dvě branky a pak jsme dostali dva hloupé góly. Výsledek je na ho..o," ulevil si lotyšský reprezentant po závěrečném hvizdu. "Máme jen bod, je to šílený výsledek."

Sám dal v utkání jeden gól, přidal i asistenci. Mohl být tedy spokojený, jenže při hodnocení nadávkami zrovna nešetřil, nedokázal skrýt zklamání. "Z mého pohledu tam byly dobré věci, mám gól a asistenci, ale výsledek je na ho...," zopakoval. "Když vedeme o dvě branky, tak musíme zjednodušit hru a nedělat hloupé věci," zlobil se.

Do utkání nastupoval v dobrém rozpoložení, protože se mu dařilo v dresu národního týmu. "Bylo to dobré, dal jsem gól," pochvaloval si. "Sebevědomí roste. Cítím, že mohu dát gól v každém utkání," těšilo vyškovského hráče. "Musíme už každý další zápas vyhrát. Na jaře jsme ještě nevyhráli, takže jsme v situaci - teď, nebo nikdy," měl jasno. "Musíme zůstat pokorní a tvrdě pracovat," dodal odhodlaně.

Zmizí Vyškov z fotbalové mapy? Ve hře je i přesun klubu, přiznává po neúspěšných jednáních o stadionu generální manažer Zbořil