Našel se ztracený útočník. Rodrigues se do Slovanu vrátil s týdenním zpožděním a hrozí mu vyhazov z klubu

Našel se ztracený útočník. Rodrigues se do Slovanu vrátil s týdenním zpožděním a hrozí mu vyhazov z klubu

Ztracený útočník Slovanu Bratislava se našel. Reprezentant Lucemburska Gerson Rodrigues, jenž se na Slovensko nevrátil po dvou zápasech za národní tým, je zpět ve Slovanu. Spekuluje se ale o jeho budoucnosti. Slovenský klub okamžitě sáhl k internímu trestu.  

"Neměli jsme ho tady, prostě nepřijel. Musíme to řešit. Jsou to disciplinární věci a v nich nemůžeme uhýbat doleva ani doprava. Pro mě je na prvním místě mužstvo,” řekl po sobotním duelu s Podbrezovou trenér Slovanu Vladimír Weiss.

Rodriguesovo zmizení pravděpodobně souvisí se soudním líčením z minulé středy. V tom byl problémový útočník odsouzen za tři násilné konflikty k 18 měsíční podmínce a pokutě 1500 eur. Jeden z inkriminovaných konfliktů se měl týkat i jeho partnerky, které v létě 2022 při domácí roztržce rozbil ústa.

ČEŠTÍ TRENÉŘI SI PODMAŇUJÍ SLOVENSKO. SKUHRAVÝ ZASKOČIL SLOVAN A DOVEDL PODBREZOVOU DO SEMIFINÁLE POHÁRU

Fotbalistův právní zástupce Guillaume Rauchs se podle slovenského Deníku Nový čas po rozsudku prohlásil, že Rodrigues chce celou kauzu nechat za sebou. Rád by se údajně věnoval rodině a fotbalu.

Jeho další kariéra ve Slovanu je nyní ale dost nejistá. “Jsou to interní záležitosti klubu a interně si tuto situaci vyřešíme. Víc k tomu momentálně říct nemohu,” uvedl generální ředitel Slovanu Ivan Kmotrík mladší.

Podle zdroje Nového času trenér Weiss vyřadil Rodriguese z kádru a klub uvažuje o ukončení jeho hostování z Dynama Kyjev. Komplikací pro lucemburského reprezentanta však je, že o něj nestojí ani klub z hlavního města Ukrajiny.

Zdroj: ŠK Slovan Bratislava