Trpišovský tajný start na vesnici okořenil gólem. S míčem to bylo nadstandardní, bez míče slabší, hlásí trenér Slavie

Trpišovský tajný start na vesnici okořenil gólem. S míčem to bylo nadstandardní, bez míče slabší, hlásí trenér Slavie

Když do okresních soutěží zavítá velká fotbalová hvězda, většinou se o tom ví. Nic se netají. Naopak, ještě se z toho dělá atrakce. Na velikonoční neděli si ale za béčko Dynama Nelahozeves zahrál trenér Slavie Jindřich Trpišovský. Z pozice podhrotu dal i gól!

Muži 4. třída skupina B. V téhle soutěži na Mělnicku hraje TJ Dynamo Nelahozeves B, nový tým Jindřicha Trpišovského.

Nešlo o aprílový žertík nebo cokoliv podobného, Trpišovský opravdu nastoupil. "Plnil jsem slib, že nastoupím na jeden zápas. Dal jsem ho trenérovi, který se o tam o to stará, trénuje i děti. Teď se to sešlo, vyšlo to na první kolo,“ vysvětloval pro klubový web.

Zdroj: TJ Dynamo Nelahozeves

Zklamání (obrazně řečeno) kousali v Kralupech, odkud v lednu Trpišovský odešel. Nutno dodat, že zamířil do parádně namazaného stroje

Béčko Dynama soutěži dominuje, z dvanácti zápasů má stoprocentní bilanci a skóre 87:7 je všeříkající. "Jsem rád, že jsem to klukům nezkazil, zatím jen vyhrávají,“ usmál se Trpišovský, jenž byl v zápise označen i jako kouč.

Důvěru pravého trenéra celku si hned nezískal, nastoupil až do druhého poločasu. Ten první skončil 9:0, kouč Slavie tak mohl hrát s lehkostí.

RADA O SVÉ KAUZE: NEJDE TO VYTĚSNIT Z HLAVY, RASISTA FAKT NEJSEM. KONEC? TO NIKDY NEPADLO

"Naskočil jsem až do druhého poločasu, už bylo rozhodnuto. Kluci hráli skvěle, mně stačilo to rozdávat do běhu,“ byl spokojený. A dokonce s nadsázkou prozradil, co na to trenér: "S míčem to prý bylo nadstandardní, naopak bez míče slabší. Na to ale byli upozorněni předem. Byl jsem tam od toho, abych to dirigoval.“

A gól? "Krásný! Spoluhráči to hezky vykombinovali, já pak dostal ideální přihrávku do kapsy mezi brankáře a obránce a krásně jsem to uklidil. Dobrá práce celého týmu!“ pochválil své spoluhráče, se kterými mohl oslavit výhru 15:0.

Noví parťáci mu ale na víc branek nepřihrají. Tedy pokud si je nevyhlédl do Slavie. Dle jeho slov totiž šlo o premiéru i derniéru v jednom. "Šlo o jednorázovou akci,“ potvrdil.

Foto: TJ Dynamo Nelahozeves