Co se mnou dělají zápasy o záchranu? Příšerné věci, prozradil kouč Dynama Lerch. Věří, že baráž klapne

Co se mnou dělají zápasy o záchranu? Příšerné věci, prozradil kouč Dynama Lerch. Věří, že baráž klapne

Dynamo České Budějovice má na cestě za udržením nejvyšší soutěže další bod. Jihočeši jej vybojovali ve Zlíně a trenér Jiří Lerch přiznal, že remíza je málo. „Chtěli jsme tři body. Dostali jsme se do vedení, ale bohužel jsme pak inkasovali. Domácí měli štěstí, že se míč od tyče odrazil k jejich hráči a dorazil to do brány. My, když jsme trefili tyč, tak se to k nám neodrazilo," mrzelo Lercha.

Svému týmu neměl po zápase moc co vyčítat. Zlín sice hrozil ze standardních situací, ale gólově se neprosadil. „Zlín je v nich silný, má obrovské hráče. Gól jste z toho nedostali, takže hráče hubovat nebudu," svěřil se Lerch. Ten pak čelil na O2 TV dotazu, co s ním dělají zápasy o záchranu. „Příšerný věci," prozradil kouč.

Je jasné, že nápor na psychiku musí být ohromný. Důležitý je zisk každého bodu. „Jsou u toho nervy, není to nic jednoduchého. Ale jsme jeden tým a všichni jdeme za naším cílem. Věřím, že to zvládneme. Teď nás čeká Jablonec a když oba poslední zápasy zvládneme, půjdeme do baráže. Máme to ve svých rukách.“