Sedm zajímavých hráčů, kteří by mohli brzy v Doosan aréně pózovat s modročerveným dresem Viktorie

Sedm zajímavých hráčů, kteří by mohli brzy v Doosan aréně pózovat s modročerveným dresem Viktorie

Šestinásobní mistři země z plzeňských Štruncových sadů mají před sebou poslední dva soutěžní duely sezony a oba se Spartou. Zatímco uprostřed tohoto pracovního týdne v Doosan aréně vyvrcholí MOL Cup, o čtyři dny později se odehraje na Letné poslední pětatřicáté kolo FORTUNA:LIGY, v němž však už o nic nepůjde. V rámci následné dovolené už by měl začít sportovní úsek známé západočeské značky představovat nové tváře před startem ročníku 2024/2025. Pojďte se tedy společně s námi podívat na to, kdo vše je momentálně s výběrem nejstaršího kouče prvoligové branže Miroslava Koubka spojován.

Ahmad Ghali (23 let, FC Slovan Liberec)

- 29 prvoligových startů v sezoně a 2 branky

Nepříliš nápadný, ale o to pracovitější nigerijský středopolař je součástí zdejší FORTUNA:LIGY dva a půl roku, s tím, že předtím sbíral zkušenosti na Slovensku v barvách Dubnice i Trenčína.

Protože působí v Evropě již od roku 2020, je plně adaptován a kdo ví, jestli nešlo 12. května proti Teplicím o jeho poslední start za Slovan, ve kterém má smlouvu do léta 2025. Na stadionu U Nisy, na kterém se v dohledné době očekávají "(tý)dny otevřených dveří", už se měl totiž na autora dvou tref a čtyř gólových vybídnutí vyptávat sám Adolf Šádek.

Foto: FC Slovan Liberec