Netradiční double. Tecl gólem pomohl béčku a následně se rozloučil s nejvyšší soutěží

Netradiční double. Tecl gólem pomohl béčku a následně se rozloučil s nejvyšší soutěží

Stanislav Tecl v dopoledním utkání pomohl slávistickému béčku k důležité výhře nad Domažlicemi a následně se dostal na hřiště i při posledním utkání sezony FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi. V rozhovoru pro klubový web útočník potvrdil, že se jednalo o jeho poslední duel v áčku.

Poměrně hektický den prožil třiatřicetiletý útočník Stanislav Tecl. Dopoledne jediným gólem rozhodl o výhře béčka proti Domažlicím a prakticky zařídil svému týmu baráž o postup do F:NL, o pár hodin později nastoupil i do duelu áčka.

Proti Mladé Boleslavi nahradil v 82. minutě Davida Douděru a prožil rozlučkový zápas v nejvyšší české soutěži. "Všechno bylo velmi rychlé. Hrálo se v 10:15, takže jsem vyjížděl už v osm ráno. Jsem ale rád, že vše tak dobře dopadlo. Lepší průběh dnešního dne jsem si ani nemohl představit," řekl Stanislav Tecl s tím, že skrýval slzy jen velmi obtížně.

JUREČKA SE DVĚMA GÓLY PROTÁHL PŘES ŠULCE A JE NEJLEPŠÍM STŘELCEM LIGY. BANÍK DEKLASOVAL SLOVÁCKO, MISTR NA ZÁVĚR ZTRATIL S VIKTORKOU

"Statečně jsem se držel, dokud jsem neviděl, jak mi brečí syn. V tu chvíli mě to dostalo," pokračoval útočník, který bude o své budoucnosti nyní diskutovat s Jaroslavem Tvrdíkem.

"Musím to s panem Tvrdíkem probrat a zvážit všechny možnosti," dodal ke své budoucnosti. Oficiální rozloučení se Stanislavem Teclem proběhne na startu příští sezony, kdy už by mělo být jasno, kam kroky rodáka z Jindřichova Hradce povedou.