Karviná potřebuje na gól jednu či dvě šance, zatímco my čtyři nebo pět, mrzí kouče Vyškova

Karviná potřebuje na gól jednu či dvě šance, zatímco my čtyři nebo pět, mrzí kouče Vyškova
OBSAHUJE OHLASY

Vyškov už nezvítězil šestkrát v řadě a s takovou formou nemůže pomýšlet na postup mezi elitu. Poslední květnový čtvrtek nestačil v Drnovicích ani na Karvinou, jíž podlehl 0:1 a v neděli to bude mít na domácím stadionu zelenobílých MFK velmi těžké.

Kouč poražených Jan Kameník přiznal, že z pohledu výsledku převládá v jeho mužstvu zklamání. Po taktické, herní a morální stránce už však bylo vše v pořádku a jeho svěřenci předvedli velmi dobrý výkon...

"Rozdíl mezi oběma týmy byl v tom, že Karviná potřebuje na jeden gól jednu či dvě šance, zatímco my čtyři nebo pět," posteskl si na tiskové konferenci odborník s historií ve Zlíně, Jihlavě i Pohronie, jehož slova nabídla agentura ČTK. 

DYNAMO OTOČILO JIHOČESKÉ DERBY S TÁBORSKEM VE ČTVRTÉ MINUTĚ NASTAVENÍ, VYŠKOV SE MUSEL SKLONIT PŘED KARVINOU

"Bohužel jsme na konci první půle inkasovali po akci, při níž byli karvinští hráči důslednější a přesnější. Pak jsme odehráli nejlepší pasáž zápasu. Nemohu klukům nic zásadního vytknout, tlačili jsme se za vyrovnáním a bojovali jsme až do konce i s tím vědomím, abychom nedostali druhý gól, který by naše šance před odvetou snížil. Do Karviné se pojedeme ještě porvat o dobrý výsledek," ubezpečil vyškovské fanoušky dvaačtyřicetiletý trenér.

Asistent Karviné Marek Bielan podotkl, že prvoligový tým nevstoupil do utkání vůbec dobře a Vyškov potvrdil to, co od něj realizační tým MFK čekal. Hrál velmi dobře dopředu a hlavně po stranách si vytvářel nebezpečné akce.

BRNO, ZLÍN, HRADIŠTĚ ANI ZNOJMO NIC. VYŠKOV BY V PŘÍPADĚ ROZRAŽENÍ PRVOLIGOVÝCH BRAN ZAPLUL DO ĎOLÍČKU

"Naštěstí jsme dali na konci první půle vedoucí gól. Pak nás dvakrát podržel na rozhraní poločasů gólman Ciupa, jemu vděčíme za čisté konto. Změnili jsme hru, více jsme podrželi míč. V závěru duelu se projevila naše zkušenost, výhru jsme uhájili, ale stále jsme jenom v poločase," krotil optimismus spolupracovník Lubomíra Vlka.