Poznar už ve Spartaku podle očekávání dohrál. Exletenský Štetina z trnavské půdy utíkat nechce

Poznar už ve Spartaku podle očekávání dohrál. Exletenský Štetina z trnavské půdy utíkat nechce

Finalista Slovnaft Cupu Spartak Trnava, nad nímž trenérsky bdí Michal Gašparík, přišel v průběhu letní přestávky o celou řadu hráčů, s tím, že v červeno-černých barvách končí také někdejší střelec Plzně, Baníku i Zlína Tomáš Poznar.

Kromě zkušeného středního útočníka, jenž přišel na Slovensko z polského prostředí a i kvůli přítomnosti Michala Ďuriše toho mnoho neodehrál, ukončil své působení v Trnavě také Kristián Koštrna a Samuel Štefánik.

Hostování skončilo Andreji Duričovi a Jánovi Bernátovi a novou klubovou adresu si bude hledat také trojice cizinců Oseni, Krizmanič a Burke.

"S Koštrnou jsme se nedohodli, čeká na něco jiného. Na jeho pozici by však měla přijít adekvátní posila, ostřílený hráč z české ligy i evropských pohárů. Smlouva končí i Poznarovi a Štefánikovi, kteří u nás také nebudou pokračovat," uvedl na oficiálních stránkách klubu Gašparík.

BANÍK VYHRÁL BOJ O PREKOPA PROTI ZÁJEMCŮM Z BELGIE A NIZOZEMSKA, NA BAZALY ZAMÍŘILI I HRÁČI SLOVÁCKA A LIBERCE

Jakub Paur (31), jenž se ocitl v průběhu sezony i v Malženicích, což je farma Trnavy, naopak díky svým výkonům ze závěru předešlé sezony pokračuje a vedení aktuálně jedná o prodloužení kontraktu s někdejším zadákem Dukly, Libercem i Sparty Lukášem Štetinou.

Dvaatřicetiletý střední obránce působí ve Spartaku dva roky, během nichž si na své konto připsal celkem 74 soutěžních startů.

"Se Štetinou stále probíhají jednání, ale myslím si, že je zájem obou stran, abychom se dohodli na pokračování. Většina hráčů, o které měl klub zájem, tady pokračují a věřím, že budeme s kádrej spokojení," přidal Gašparík.

První zápas letní přípravy sehraje třetí tým Niké ligy již za čtyři dny proti Mariboru. Následně se utká s Bravem, Spartou, Hartbergem i Aston Villou.