Pogba je odhodlaný bojovat proti rozsudku: Ještě nekončím, nespravedlnost nemohu nechat být

Pogba je odhodlaný bojovat proti rozsudku: Ještě nekončím, nespravedlnost nemohu nechat být

Čtyřletý trest v podobě zákazu činnosti byl šok pro celou fotbalovou veřejnost. Jednatřicetiletý francouzský záložník Paul Pogba byl v únoru potrestán za pozitivní test na látku, která podporuje produkci hormonů v těle. Tvář italského Juventusu je však odhodlána bojovat a uspět v odvolání proti rozsudku.

Francouzský středopolař byl v září minulého roku podroben testu na DHEA, který dopadl pozitivně. Následovala celá řada spekulací o jeho budoucnosti, neboť čtyřletý zákaz pro něj může znamenat i konec hráčské kariéry.

„Stále je tu šance bojovat proti této nespravedlnosti. Věci se snad zlepší. Jsem vždy pozitivně naladěný, ale uvidíme. Nikdy jsem neřekl, že jsem skončil, že Paul Pogba už neexistuje. Pogba je stále tady. Dnes jsem tady já. Já jsem Pogba. Nikdy jste mě neviděli říkat, že jsem skončil,“ prohlásil hráč Juventusu v rozhovoru pro italský Sky Sports.

Na Stamford Bridge hlásí již čtvrtou novou tvář tohoto přestupového okna. Přišla z Leicesteru

Dle jeho vyjádření je patrné, že se stále nesmířil s verdiktem a výší trestu a chce bojovat za to, aby se mohl na trávníky vrátit dříve. Radikální krok neučinil ani Juventus, jehož je stále hráčem a má s ním platnou smlouvu.

„Stále se cítím jako fotbalista, pořád trénuji a teď to jsou ty chvíle, kdy musím být pozitivní. Situace v Juventusu? Stále jsem jejich hráčem. Takže si s nimi musíte promluvit. Mám s nimi stále smlouvu. Neměl jsem možnost s nimi mluvit. Se sportovním ředitelem ani s trenérem. Moc toho nevím. Možná čekají na odvolání, aby viděli, jak to dopadne, ale na zbytek se musíte zeptat jich,“ dodal Pogba.

Foto: Juventus FC