Uhádnete Gambrinus ligu i tři další šlágry?

Uhádnete Gambrinus ligu i tři další šlágry?

[tag]TIPOVAČKA BĚŽÍ[/tag] Tradiční tipovací soutěž serveru eFotbal vstupuje do své jarní fáze, během níž vás čeká kompletní Gambrinus liga okořeněná jak druhou tuzemskou nejvyšší soutěží, tak výběrem šesti evropských lig.

Největším magnetem Gambrinus ligy by nemusel být pouze ostře sledovaný duel Baník - Sparta, ale také severočeské derby Jablonec - Liberec. Úplně nezajímavými snad nebudou ani zápasy Bayern - Dortmund, AC Milán - Neapol a Lille - Lyon.

Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 4 nejlepší soutěžící rozeberou věcné ceny.

Pro nejbližší čtyři kola jde o ceny od firmy Adidas:

1. Batoh
2. Tričko
3. Míč AdiPure Glider
4. Chrániče

V aktuálním kole, které můžete tipovat od úterý do pátku, soutěžíme o vstupenky na jeden prvoligový (Hradec Králové - České Budějovice) a dva druholigové duely (Kladno - Zlín, Dukla - Čáslav).

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY