Vlček: V kabině slovo stávka padlo, bojkot však nehrozí

Vlček: V kabině slovo stávka padlo, bojkot však nehrozí

Jeden z nejzkušenějších hráčů Slavie Praha Stanislav Vlček po vítězném zápase se Slováckem připustil, že v týdnu padlo v kabině kvůli kritické ekonomické situaci klubu slovo stávka, hráči nedostávají výplaty. Ujistil však, že v praxi žádný bojkot nehrozí.

"V debatách v kabině slovo stávka padla, ale vzápětí jsme to zavrhli. Nijak bychom si tím nepomohli a Slavii bychom tím jenom uškodili. Ve všech zbývajících zápasech ligy stoprocentně nastoupíme," ujistil Stanislav Vlček.

"Není jednoduché se za této situace koncentrovat. Samozřejmě se o tom všem bavíme, není to nic příjemného. Došli jsme však celkem rychle k závěru, že bojkotovat zápasy by nemělo smysl. Stejně bychom tím na ekonomické situaci klubu nic nezměnili. Pro záchranu uděláme všechno. Dneska jsme získali tři body. To ostatní je na našem vedení," konstatoval autor druhé branky Lukáš Jarolím.

Střelec první branky Josef Kaufman situaci hodnotil také velmi realisticky. "Na hřišti jsme se vyvarovali myšlenek na to, co se v klubu děje. Musíme hrát co nejlíp a ekonomiku nechat na vedení klubu. Pro mě to byl dobrý zápas. Dal jsem svůj druhý ligový gól, poprvé hlavou. Ten svůj úplně první jsem vstřelil ještě za Teplice, může to být tak tři roky," usmíval se Kaufman.