Hráčská dálnice se navíc okamžitě otevřela a z Brna na Hanou putuje první trojice fotbalistů. Své hostování v Kroměříži si plynule prodlouží obránce Zdeněk Toman. Z brněnského třetiligového béčka se posouvá záložník David Polášek, kterého čeká první ostrý test ve druhé nejvyšší soutěži, a na podzimní hostování odchází nabírat minuty také devatenáctiletý středopolař Daniel Polák. Pohyb proběhl i opačným směrem, z Hané se do Brna vrátil Justin-Araujo Wilson, který ale obratem zamířil do Kanady.
"Se zástupci Kroměříže máme dlouhodobě velmi dobré vztahy, které tímto krokem ještě prohlubujeme. Chceme, aby naši mladí hráči získávali zkušenosti v plně profesionální soutěži a dostali pravidelné herní vytížení. Věříme, že spolupráce přinese benefity oběma klubům," vysvětlil výkonný ředitel Zbrojovky Jiří Sabou.
Na Hané zase vnímají pakt s Brnem jako stěžejní pomoc pro udržení druholigové příslušnosti a zvýšení kvality kádru. "Partnerství se Zbrojovkou je pro nás dalším krokem ke stabilizaci našeho klubu ve druhé lize. Doufám, že tato spolupráce bude pro obě strany přínosná a dlouhodobá," uvedl výkonný ředitel kroměřížského klubu Zdeněk Botek.
